1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Boyu TL500/M

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Malzeme İlanları' kategorisinde efb1 tarafından 12 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. efb1

efb1

Yer:
    İstanbul/Çengelköy
    Bir süredir severek kullandığım akvaryumumu yeni bir kompak sistem yapmaya karar verdiğim için komple olarak satıyorum. Fotoğraflardan da göreceğiniz üzere son derece hoş ve kullanışlı bir akvaryumdur, samp kısmıda olabildiğince genişdir. Tüm malzemeler ve canlılara 1000TL fiyat istiyorum. Canlılara ve ekipmanlara bakarsanız son derece uygun yazdığımı göreceksiniz, parça olarak kesinlikle satış olmayacak. Yeni sahibi çıkmaz ise de yine aynı akvaryum ile devam edeceğim, herhangi bir sorunu yok sadece uğraşmayı sevdiğimden max 250 kopyası yapmak istiyorum. Tek farkı sump sisteminde olacak, iç kısımda her hangi bir motor olmadan sirkülasyon olması sanki daha hoş duruyor. Aklımda değişik bir fikir var bakalım, kısmetse deneyeceğim.

Sent from my iPhone

MOVACIKLI ve müslim bunu beğendi.
  2. efb1

efb1

Yer:
    İstanbul/Çengelköy
    İlan güncel

Sent from my iPhone

3. kemcetin

kemcetin

İsim:
    kemal çetin
    merhaba,
    1)son fiyatınız nedir.
    2)ps modeli nedir.
    3)elden teslimdir sanırım. il, ilçe yazarmısınız

4. efb1

efb1

Yer:
    İstanbul/Çengelköy
    Selam fiyat sondur ps bm nac 3,5 iki adet haydor koralia sirkilasyon motoru,newjet 2300 geri dönüş pompası,su tamamlama,ısıtıcı ve standart aydınlatmalarına ilave smd ledler var pl lambalarıda yeni değişti bunların dışında resimlerde görünen tüm canlılar,kayası,kumu v.s tüm malzemeleri ile birlikte verilicektir semt Üsküdar/ Çengelköy

Sent from my iPhone

5. kemcetin

kemcetin

İsim:
    kemal çetin
    Ürünü bana ayirirmisiniz rica etsem.

6. efb1

efb1

Yer:
    İstanbul/Çengelköy
    Akvaryuma yeni canlılarımı eklediğimden satış iptaldir

Sent from my iPhone