1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Brown Tang ve Yellow tang

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Canlı İlanları' kategorisinde kosonof tarafından 11 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

1. kosonof

kosonof

Yer:
    Ankara
    İsim:
    cihan
    Akvaryumdaki huzursuzluk yüzünden ikisinden biri tankı terketmek zorunda. Başka bir canlı veya bakımı kolay mercan türleriyle takas olabilir. Nakit alınacaksa fiyatı alacak belirlesin. Ne verilirse sıkıntı yok. Ankara batıkent deyim. Alacak olan arkadaş yakalama ekipmanlarıyla gelirse iyi olur.

2. Yiğit44

Yiğit44

İsim:
    Yiğit44
    Hocam konu dikkatimi çekti eski tarihli ama merak ettiğim şey yellow ve brown tang in anlaşamamış olması. Akvaryumunuzun ölçüleri neydi ? Bende brown tang düşünüyorum ama acaba hiç yanaşmasam mı ?

3. kosonof

kosonof

Yer:
    Ankara
    İsim:
    cihan
    hocam yaklaşık 2 ay deam etti sıkıntı. ilk başlarda problem yoktu. sonradan ortaya çıktı. ama zamanla azaldı ve şu an problemsiz şekilde deam ediyor. tank ölçüleri 130 x 60 x 50.

4. Yiğit44

Yiğit44

İsim:
    Yiğit44
    Anladım hocam bayada uzunmuş akvaryum ölçüleri ona rağmen kavga etmeleri kötü olmuş ama neyse ki sorun düzelmiş :)

Sayfayı Paylaş