1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Bu ölçüler yeterli mi?

Başlığı 'Canlı Doğuran Portalı' kategorisinde FatihCetin tarafından 24 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. FatihCetin

FatihCetin

Yer:
    Konya
    İsim:
    Fatih Çetin
  2. H.Kaya.Gemlik.

H.Kaya.Gemlik.

Yer:
    Gemlik-BURSA
    İsim:
    Hüseyin KAYA
    Fatih kardeşim dokuz litre su hacmi, bitki yetişmesi için en az beş santim yükseklikte kum, bitki, ısıtıcı, filtre derken balık için yaşam alanı kalmadı. O hacimde ancak bir tane erkek Beta bakabilirsin.

Montimahir, cirol ve Ankaraguclu bunu beğendi.
  3. Efebru

Efebru

İsim:
    Yücel ORHAN
    Hüseyin abime katılıyorum. Kaldı ki akvaristlerin %99 u hep küçük akvaryumla başlamış sonradan hep daha büyüğünü alarak ya da hayal ederek bu hobiyi sürdürmüşlerdir. Naçizane tavsiyem bütçenizin el verdiği en büyük akvaryumu alın. ;)

4. -doctore-

-doctore-

Yer:
    Samsun-BAFRA
    İsim:
    muhammed yıldız
    Herşeyden önce ben bu tarz pahalı set akvaryumlara karşıyım. Ekipman kalitesi düşük oluyor, sadece görüntü var. 50 liraya yeterli hacimde bir tank ve ekipmanlar toplanır. Biraz araştırma...

5. mengi_man

mengi_man

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Zafer MENGİMAN
    Bu ürünler para tuzağı gibi geliyor bana. Alenen göz boyama. Ben 200 LT akvaryumumu 100 TL ye almıştım. 300-400 liraya 200 LT olmasa da 100 litre akvaryum ve ekipmanlar alınabilir. Gayet de güzel olur. Şahsi fikrim bu yönde.

Sayfayı Paylaş