1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Bu bitkinin türü nedir acaba?

Başlığı 'Bitkili Akvaryum Portalı' kategorisinde Toprak Akalın tarafından 25 Mart 2011 başlatılmıştır.

1. Toprak Akalın

Toprak Akalın

Yer:
    MERSİN
    İsim:
    Toprak Akalın

Buyrun arkadaşlar. Bu bitki ne bitkisi merak ediyorum. Tutar mı tutmaz mı diye aldım, bakacağız artık...

2. GokhanZeybek

GokhanZeybek

İsim:
    Gokhan Zeybekoğlu
    Cevap: Bu bitkinin türü nedir acaba?

Bitki güzelmiş ama ismine bakarak lepistes besliyorsan şuan bence yaramaz o bitki.Bilmiyorum herkezin farklı görüşü

3. Toprak Akalın

Toprak Akalın

Yer:
    MERSİN
    İsim:
    Toprak Akalın

Vallaha şu an amacım üretmek değil. Yeterince fazla zaten. Bitkilendirmeye çalışıyorum ama daha gübre almaya fırsatım olmadığından bitki de istemiyorum, çürümesinler. Ha yavrular ölür dersen daha 2.5-3 cmlik lepistesler doğuruyor ve yavruları yemiyorlar. Takılıyorlar öyle :)

4. GokhanZeybek

GokhanZeybek

İsim:
    Gokhan Zeybekoğlu

Bende lepistes besliyorum alıştı büyük balıklar yavrularını yememeye şuan akvaryumda pek bitki yok yok denecek kadar az hatta 50 tane doğuruyorsa en az 40 ı büyüyor...

5. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ

Toprak bitkiyi tam olarak seçemedim. Fikrim yok bu konuda. Ama bitki sana problem çıkarmaz merak etme.

6. Toprak Akalın

Toprak Akalın

Yer:
    MERSİN
    İsim:
    Toprak Akalın

Problem çıkaracağından değil, sadece doğru bilgi edinmek istiyorum. Sazı bilmesek adam saz diye yutturacak ama... :D

Sayfayı Paylaş