1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Bu Canlı Neyin Nesi?

Başlığı 'Tür ve Cinsiyet Belirleme Portalı' kategorisinde morrisono tarafından 30 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. morrisono

morrisono

İsim:
    onur yok
    Merhaba arkadaslar, dün akvaryumu izlerken camda gezinmeye calisan bu canliyi gördüm, sabah kalktigimda dipte ölü olarak yatiyordu. Isin acemisi oldugumdan belki birseye benzetemedim, ama ne oldugunu da cok merak ediyorum, bir bileniniz varsa bana bunun ne oldugunu söyleyebilir mi? ( bitkili akvaryumda lepistes,plati,cöpcü ve neon var ) simdiden tesekkürler. 20130330_101919.jpg 20130330_101945.jpg 20130330_101954.jpg

2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Peygamber devesi ile yusufçuk arasında kaldım...:rolleyes:

3. k.namalir

k.namalir

Yer:
    istanbul"
    İsim:
    kürşad namalır
    akvaryumlara yumurta bırakan yusufcuklar olabilir :)

4. morrisono

morrisono

İsim:
    onur yok
    nerden gelmis olabilir peki? ben öyle birsey almadim :)

5. wuslat

wuslat

Yer:
    Mersin
    İsim:
    yalçın özdemir
    Yusufcuklar yavrularını suiçinde herhangi bir ağac köküne bırakırlar, buda yumurtalarını bırakmak için akvaryumunuza gelmiş bir anne sanırım :)

6. H.Kaya.Gemlik.

H.Kaya.Gemlik.

Yer:
    Gemlik-BURSA
    İsim:
    Hüseyin KAYA
    Yusufçuk, helikopter böceği, Dragonfly (Kız böceği) isimleriyle bilinen bir böcek. Yumurtalarını su bitkilerinin yapraklarına veya direkt suya bırakır. Larvaları akvaryumlarda yavru, hatta boyunun birkaç misli balıklar için bile tehlikelidir. Yani tam bir katildir.

müslim, Alparslan ve YIKIKTEMO bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş