1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Bu da benim akvaryumum..

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde DRaqoN tarafından 14 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

1. DRaqoN

DRaqoN

İsim:
    Batın Hızgeçen
    Akvaryum 75*31*30(h) ölçülerden oluşmakta
    Balıklar:3d 1e sarı prenses
    Kullandığım ilaçlar: Yok Allah'a şüküR:nazar:
    Haftafa 1 %30 su değişimi + dip çekimi
    Yemler: Karışık protein içerikli kendi hazırladığım yemİ kullanıyorum

Akvaryum kapağını ben yaptım şimdilik idare etmesi için :D yakın zamanda yenilenecek,150 w ısıtıcı kullanıyorum Filitrasyon şimdilik iç filtre kullanıyorum Çamaşır makinesi su motoru ile dış filtre yapıyorum yolda fakat ufak bi aksilikle motor yandı bu arada biraz çarpıldık :) ama yılmak yok :ay: Ayrıca dün dikkatimi çeken su sızıntısı ile yıkılmış durumdayım sanırım zemin yüzünden akvaryumda ufak bir kaçak var.onuda en kısa zamanda halledicem inşallah.saat:gif

Resimler cep telefonumla çektiğim için düşük çözünürlükte :cekingen:

Buda yavrularımı boylandırdığım akvaryumum

O yunuslar neyin nesi demeyin :) arkadaşımın yavru akvaryumu olmadığı için mecburen kıramadım bende boylanana kadar kalıcaklar sonra iade edicemçaliye:gif

Erman Pehlivan bunu beğendi.
  2. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Batın ellerine sağlık, plastik bitki dışında güzel dekore edilmiş. Bu bitkiler yerine Java fern türleri ve Anubias türleri kullanırsan dahada şık olur...

3. DRaqoN

DRaqoN

İsim:
    Batın Hızgeçen
    Onuda denedim abi çok kazıyor kumları bu sarı lar elimi çok suya sokmak zorunda kalıyordum ama şimd dekorla uğraşıcak zamanım yok ayrıca bu gün hurdacıya gittim çamaşır makinesinden çıkma 2.el kireçten yüzüne bakılacak hali kalmamış bir su pompasına 10 lira isteyince iyice sinirlendim bu fırsatçılar yüzünden çocuk halimizi görünce 3 liralık şeye 10 lira diyorlar sonra gittim başka bir yerde 3 liraya aldım sonunda,birde bu arada akvaryumu silikonliyacam birazdan sizce komple sökeyimmi su kaçıran kısımı ?

4. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Gayet sade ve güzel olmuş bencede.. Plastik bitki olmasa çok daha güzel durur.. Murat abinin bahsettiği anubias'ın köklerini bir taşa misina ile sardığın takdirde tankında rahatça barındırabilirsin..

Akvaryumunla keyifli günler geçirmeni dilerim..

5. DRaqoN

DRaqoN

İsim:
    Batın Hızgeçen
    Plastikleri çıkardım zaten midye kırığı yerine deniz kumu kullandım daha doğal bir görünüm oldu canlı bitkide eklersem süper olucak..

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  6. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Sade ve hoş bir görüntüsü var. Tabanda kullanılan kum ne tür ? Kum ilavesi iyi olur biraz daha. Su gayet berrak görülüyor bakımlar zamanlı yapılıyor anlaşılan.

7. DRaqoN

DRaqoN

İsim:
    Batın Hızgeçen
    Fotograta midye kırığı vardı ama değştirdim şimdi dni kumu var daha doğal bi görüntü oluştu fotograf eklerim zamanım olunca..deneme amaçlı az aldım kumu ama ekliyecem daha deniz kumu çok güzel duruyor siyah arkaplanlada süper bütünleşti :D 1-2 resimlerde camlarda kireçler vardı ama temizledim şuan o aralar biraz bakamamıştımda.

8. DRaqoN

DRaqoN

İsim:
    Batın Hızgeçen
    Genel görünüm:

misafir yunuslar :)

utangaç dişim

üstten görünüm:

Şu resim eklem eyide yapıyorum olmuyor ya :( meburen link verdim

Ekli Dosyalar:

9. Aguila Negra

Aguila Negra

İsim:
    Serdar MUMCU
    Güzel akvaryum,zevkle ve sağlıkla büyüt balıklarını,
    şikayet konuna gelince,
    url tag yerine img kullan bakalım olacakmı?:smiley33:

10. DRaqoN

DRaqoN

İsim:
    Batın Hızgeçen
    img kullanıyorum zaten ama çıkmıyor bembeyaz kalıyo ole

11. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Batın akvaryumunun görünümünü bende beğendim. Kayalar sanki büyük ama yinede akvaryumda hoş durmuş. Utangaç dişiyi sevdim. :) İnşallah canlı bitkiler de eklenince çok daha güzel olacak. Tebrik ederim...

12. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Fotoğraflar düzenlenmiştir. Kayalar güzel bence, gizlenme ve sığınma alanı sağlamış. Sade ama amaca hizmet eden bir görünümü var.

Sayfayı Paylaş