1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Bu hobi yüzünden başınıza gelen saçma anılarınız

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde emmi_06 tarafından 15 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

1. emmi_06

emmi_06

İsim:
    Özgür ABAY
    Arkadaşlar,geçen sene başımdan tracikomik bi anım geldi.Bu olayı başkasına anlatsam ne der acaba diyorum.Sizinde başınızdan geçen anılarınız vardır.

Geçen sene Konya'ya ilk taşındığım dönemlerde Candostum(16 yıllık)arkadaşım beni ziyatere gelmiş.Akşam çıktık,gece 1 kadar eğlendik.Hafiften alkolde var.Eve dönmek için yola çıktık.Saat gece 2'ye yaklaştı,Konya'da kanallar vardır.Konya'da ikamet edenler vardır.
    Arkadaş sordu bunlar ne dedi,bende bunlar kanal dedim.Artık ne için yapıldıysa bilmiyom.Dur dedi,bende durdum.Ne oldu ortak dedim,ortak bu kanalın içinde süper kayalar vardır dedi.

Yok dedim ne yapacan gidelim yok illa girelim dedi.Bilenler vardır,Cumhuriyette,cumartesi pazar pazarın az daha ilerisi.Durduk,50 metre ilerdede sivil bi ford transite duruyor,yaklaşık 10 kişi varlar.

Arabadan indik elimizde son günlerde meşhur olan ledli ışıldaklar kaya arıyoruz.5 dakika geçmeden ellerinde fenerli ilerde gördüğümüz kişiler geldi.Meğer o kişiler sivil polislermiş.

Hemen bizi kanaldan çıkardılar,soru bombardımana başladılar.Tabiki bu arada 4_5 tane polis kanalın içini arıyor.Siz orda ne arıyorsunuz cesetmi attınız diye.Tabiki yarım saatlik konuşmadan sonra komiser yardımcısı uzaktan akraba(4_5 senedir görmüyordum)çıkınca işin içinden çıktık.

Bu anıyı,bu hobi ile uğraşmayan birisini anlatsam neder acaba?

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Aslında yapılan iş hobici için saçma gelmez bence ama dışardan görenler sizin anınızda olduğu gibi altında çok farklı nedenler arayabilir. Biz de mesela hafta sonları Kartal sahile gidiyoruz ve insanlar piknik yapıyor, denize giriyor ama bizim elimizde kovalar denize daldırıyoruz. Manasız bakanlara bir de doğru söyleyin çok işediniz mi bak su alacağız diyince manasız bakışları iyice manasız oluyor. Deli diye alıp götürseler oradakiler tamam delileri aldılar sorun yok diyebilir. :F

3. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    hahahahahahahah Temel abi koptum resmen.. Çok işediniz mi he :))))))) Özgür sizin olayda enteresan valla.. Anlatsan anlatamazsın kimse inanmaz :) İçlerinde hiç mi akvaryumla uğraşan olmamış ya :) Şansına valla seninde :)

4. emmi_06

emmi_06

İsim:
    Özgür ABAY
    Temel abi,dkkat edin idrarda aşırı derecede amonyak vardır.:D:D:D:D:D

Volkan abi,aklıma geldikçe kendi kendime kızıyom.La özgür neler yapıyon kendine gel diyorum.

Sayfayı Paylaş