1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Bu kedi balığını tanıyan var mı?

Başlığı 'Tür ve Cinsiyet Belirleme Portalı' kategorisinde Neverlander tarafından 26 Nisan 2009 başlatılmıştır.

1. RuPTuR

RuPTuR

İsim:
    Cem
    Puahahahhahahahahhahahahahahhaahahah
    Allah cezanızı verecek :D :D :D :D :D
    Abdullah Abi,bir zamanlar öyleydik merak etme.İliğimi kuruttular haha:
    Emrah,uğraştığın için teşekkür ederim kardeşim kalp:

2. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece
    Yanındaki garibana çektirdiğin çile ne öyle ağır tarafı ona bırakmışın garibimin suratı değişmiş :D
    baktıkça gülüyorum ya bendekide muzurluk nerden aklıma geldiyse :D

3. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Bende 12-13 cm'e gelen ters yüzen çöpçümü frontosaları daha büyük bir tankı olan bir arkadaşa vermiştim.Çünkü artık balık hem akvaryumuma büyük geliyordu hemde aymoli'me yaptığı saldırıyı gördükten sonra artık daha fazla barındıramayacağımı anladım.. 2 saldırıda balığın iskeletini yamultup kemirmeye çalıştı ondan sonrada zaten moli'de çok yaşamadı.. :(

4. MertBalim

MertBalim

İsim:
    Mert
    Süpersin Cem abi. Ama yanındaki arkadaşın kızarmış. Ağır kısmını arkadaşına verip poz vermişsin. :D Benimde emrah abi gibi baktıkca gülesim geliyor. :D

5. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece
    Cem abin o pozu vermezdide ben verdirdim işte photoshopta :D daha ne şekle şemale sokacağım onu dur sen ama burda yayınlamayacağım :D

6. MertBalim

MertBalim

İsim:
    Mert
    Emrah abi, sen çok komiksin varya. Gittin resmini alıp koydun ha. :D Bende onu gerçek sanıyordum. :D
    kalp:

Sayfayı Paylaş