1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Bu tanktan deniz akvaryumu olur mu?

Başlığı 'Deniz Akvaryumları Yeni Başlayanlar' kategorisinde Cihad Emin tarafından 17 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Cihad Emin

Cihad Emin

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Cihad Emin
    normalde karma akvaryum olarak kullandığım tankımı deiştirdiğim için boşa çıkartmıştım. satışa sundum alıcı çıkmadı. hali hazırda 5 tane kurulu tankım oldugu içinde bunuda tatlı su balıklarıyla doldurmak istemiyorum. 1-2 senedir düşündüğüm deniz akvaryumunu buna kurabilirmiyim diye düşünüyorum şu aralar . tank 1 metreye 65 cm ölçüsünde sizce buna kurabilirmiyim ?

birde araştırdım da burda tak kurulumu 1000-2000 lira maliyete çıkabiliyormuş aşağı yukarı daha çok kendim birşeyler yaparak daha ucuza getirebilirmiyim ? misal aydınlatması gibi gibi...

tank bu:
    1.jpg 2.jpg 1.jpg

2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Madem elden çıkaramadınız, bundan olsa olsa "marin" akvaryumu olur...

3. Cihad Emin

Cihad Emin

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Cihad Emin
    Bir görsel oaylaşma şansınız var mı ? Şimdiden teşekkğr ederim

İyi bayramlar

4. Pennywise

Pennywise

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Levent Yaşar
    Cihad bey bu tip akvaryumlar tuzlu su tankı olabilir. Ama işin sonunda daha az harcama yapar mısınız bilmiyorum. Bence 2. El bir akvaryum bulmak daha kolay olacaktır. Örneğin portalda @furkant adlı arkadaş çok ekonomik bir tank satıyor. Bu tanktan çok daha ucuza mal etmiş olursunuz. Hem de daha doğru çalışan bir sistem olur.

veysel bunu beğendi.
  5. Cihad Emin

Cihad Emin

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Cihad Emin
    Teşekkür ederim bir göz atmakta fayda var tabii ki. Benim asıl problemim betalar başlık açtım ama ilgilenen olmadı yardımcı olabilecek arkadaşlar açtığım başlığa bir bakarsa sevinirim

sağlıklı akvaryumlar

6. Pennywise

Pennywise

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Levent Yaşar
    Betta balıkları ile de egemen adlı arkadaş bir konu açmıştı. Bir bakın isterseniz. Konunuza linkini yapıştırdım.

Portal daha çok tuzlu su üzerine paylaşım alıyor son zamanlarda. O sebeple sizin konu gözden kaçmiş veya bileni az olduğu için cevap yazilmamistir.

7. Cihad Emin

Cihad Emin

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Cihad Emin
    Teşekkürler hemen bakıyorum

Sayfayı Paylaş