1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Bubble magus Bm-c QQ Modeli

Başlığı 'Tuzlu Su Kimyası ve Ekipman Portalı' kategorisinde seckinmucteba tarafından 16 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. seckinmucteba

seckinmucteba

Yer:
    Mersin
    İsim:
    seckin dogan
    Arkadaşlar alt taraftan motorlu bu modeli bayağı zamandır araştırıyorum.en uygun bu gibi görünüyor.bilgisi olan aktarırsa çok memnun oluruz.100-110 litrelik yan sump akvaryum için.ayrıca en fazla kaç litreye kadar taşıyabilir ?

2. Erdal

Erdal

Çok fazla balık olmayacaksa yetecektir kötü performanslı bir skimmer değildir.

3. seckinmucteba

seckinmucteba

Yer:
    Mersin
    İsim:
    seckin dogan
    dıy hava taşından iyi olur galiba ?! şu an 4 palyaçom var sadece.ama ilerde iki tane daha düşünüyorum..sarı ile mavi tank.başka eklemem biter.eğer oluyorsa tabi.diğer balıklarda pek gözüm yok açıkcası.hemde zor beslemek onları.

4. Erdal

Erdal

Yeterli gelecektir

5. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    İleride canlı yükü artarsa mevcut ps de devreye alınır...

6. seckinmucteba

seckinmucteba

Yer:
    Mersin
    İsim:
    seckin dogan
    iki güne gelir heralde.hala yolda :) canlı yükü olarak saydıklarımın dışında özel bir balık eklemeyi asla düşünmüyorum...bir de saçaklı canlılar eklenirse , benim hakkım doldu demektir. :) bizimkiler ilk önce bu koca akvaryumda 4 tane nemo mu yüzecek diyorlardı.şimdi de diyorlar ki ; gayet iyi duruyor yeterli.öldürme sakın bunları..onlar henüz sarı ve mavi tangı canlı görmediler..hava taşlı dıy'ın uzun sürede topladığını , bu kısa sürede toplayacağı inancındayım.yine de beni yarı yolda bıramadı.baya bir kahverengi su topladı.

Sayfayı Paylaş