1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Bubble Magus Nac 7 Gövdesi Satılıktır.

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Malzeme İlanları' kategorisinde LostRua tarafından 10 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Bugün motor sorun çıkardı bakamadım daha neyi var diye bir hışımla bubble king modellerini incelemeye başladım ölçüleri akvaryumuma uygunsa güzel bir model ps alacağım kullanmak isteyen arkadaşlar var diye bu gövdeyide satmak istedim. Üzerindeki motor aquabee 2000/1 di son elektrik kesintisinden bu yana sorun cıkarmaya başladı. Bir inceleyeceğim eğer olmadı gövde alana hayırlı olur umarım. Gövde temizdir. Alan olursa kargo ile gönderilebilir.

5071891401 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Az önce motoru açtım motor her zaman çalışıyormuş ama anlayamadığım bir şekilde hava emişi yapmadığı için bana çalışmıyor gibi gelmiş. Hava emiş bölümünü suyla temizleyince açıldı ve şu anda çalışıyor hala isteyen olursa motorla birlikte 180 ₺ ye vermeyi düşünüyorum. İrtibat için telefon numaramı vermiştim. 7/24 mesaj atabilir. Mesai saatlari içerisinde de arayabilirsiniz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Konu kaldırılabilir. Motordaki sorun geçen sabahta yinelendi. Bu sefer daha temkinli bir şekilde inceledim adım adım. Aquabeenin milini tutan parçanın arkasında bir boşluk varmış. Motor belli bir titreşim gösterince veya motor çalışırken yapılan sarsıntılar sonucu mil yerinden kurtuluyor ve öne doğru çıkıyor. Bu seferde ses yapmaması için pervane ile motor arasında olan boşlukta pervane takılı kalıyor ve dönmüyor. Sorunu çözmesini umduğum bir yol izledim bugün. O deliği plastikle tıkadım. Ufak bir conta yaptım. Milin oradan çıkma şansı kalmadı tabi zamanla aşındırırda tekrar yaparsa bilmem. Şayet sorun yinelenirse bu sefer o bölümü silikon veya tangitlerim ömürlük olur.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş