1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Bubble Tip Anemone katili oldum !

Başlığı 'Anemonlar ve Omurgasızlar Portalı' kategorisinde ozgun_cyprus tarafından 19 Eylül 2011 başlatılmıştır.

1. ozgun_cyprus

ozgun_cyprus

Yer:
    KIBRIS
    İsim:
    Özgün Olguner
    Bugün bir coşkuyla akvaryuma birkaç canlı almak amacı ile Rum Kesimine geçtim. Gayet sağlıklı olduğuna inandığım Bubble Tip Anemone u ve birkaç parça daha canlıyı alıp eve geldim. 45 dakikalık bir damlama sistemi çalışmasının ardından akıntıyı durdurup akvaryuma koydum. Ama arkadaş kanı çekilmiş solucan gibi içindeki nerdeyse tüm suyu kustu ve ufalıp ufalıp avuçiçi kadar kaldı. O heybetli hayvan bu hale nasıl geldi. :uyari: Beceriksizliğim ile ben başardım. Şimdi ise hareketsiz yatıyor ayni noktada. Sanırım aldığım yer ile benim akvaryumdaki tuz oranı arasındaki fark canlıya pek iyi gelmedi :der: Kurtulma şansı varmıdır ? Yoksa katil mi oldum ?

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Cevap: Bubble Tip Anemone katili oldum !

Hiçbir sorunu yok, asıl sen kendine iyilik yap bir çay demle portala takıl.:)

Alt kısmını kayaya çevir yapışsın.

ozgun_cyprus, BassKiller ve brkfrt bunu beğendi.
  3. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Cevap: Bubble Tip Anemone katili oldum !

Özgün abi panik yok. Bende aldığımda böyle olmuştu. Alt kısmını çevir akıntı almaya bir yere koy zaten o kendi gezecek ve beğendiği yere yapışacak.

ozgun_cyprus bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş