1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Buda benim akvaryumum

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde Adnanisanur tarafından 9 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Merhaba arkadaşlar buda benim baliklarimin fakirhanesi

2. [​IMG]

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

m.avcıoğlu ve furkant bunu beğendi.
  3. Simdi tanitayim 150*60*60 10mm camdan kendim topladim alt sehpa 40*40 profilden arkadasim tarafından yapildi mobilya giydirmeyi ben yaptim kendim mobilyaciyim bu topladigim ilk akvaryumum o yüzden eksileri çok en önemlisi sump için delik yok simdi overflow deniyorum yorumlarinizi bekliyorum

4. [​IMG]

murat parin ve furkant bunu beğendi.
  5. Alttaki yavruluk 4 ad. teleskopik ray uzerine oturtuldu (raylar yatay) simdi onu sumpa ceviricem inşaallah calismalar sürüyor

6. [​IMG]

murat parin bunu beğendi.
  7. İlk denemem hüsran kangal boru kullandim boru capi kalin geldi hava yaptı basaramadim

8. [​IMG]

murat parin bunu beğendi.
  9. İkinci deneme PVC eski sistem temiz su borusu sonuç basarili debi düşük bunun üzerinde calisiyorum gelişmelerden haberdar ederim saygilarimla...

furkant bunu beğendi.
  10. Arkadaşlar kafam çok karisti napacagimi bilemiyorum akil lütfen acil akil lazim simdi su sump problemim dun bir camciyla görüştüm akvaryumu deldireyim diye 50 TL para istedi hadi para neyse önemli diil ama kirilirsa karismam diyo çatlama riski var diyo overflow yarim kaldi güvenmiyorum o sisteme de acaba akvaryumu deldirsemmi risk almaya degermi acaba yan camini deldirsem en azindan telafisi kolay olur her hangi bir terslik olursa bilmiyorum yaa..

11. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Bu taşırma sisteminde olabilir, reef octopus.

12. Abi onlari çok arastirdim evet hazir satiliyor ama benim akvaryumda ustlerde kayit var 10 cm ilk o yüzden uymuyor yardimin için sağ ol

13. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
  14. Evet okudum konuyu su anda yalan değil cesaretim epey artti peki bir sorum olacak suyun dipten celilmesimi iyidir bu (overflowda mümkün) yoksa yüzeyden alinmasimi arasında bi fark varmidir

15. Ama gerçekten en mantiklisi su cami yandan deldirmek en azindan telafisi kolay akvryumun iki yani acik biraz kotu bi görünüm olucak ama onuda ustaligi konusturup bi çare bulucam . . .

16. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Yüzeyden çekilecek su yüzeyde oluşan yağlanmayı da alır bunu unutmayalım.

17. hasan1958

hasan1958

Yer:
    ankara
    İsim:
    hasan eksi
    Yan kaydı kaldırman zor mu? Çok ince tel ile silikonu kesebilirsin, denemede fayda var.

18. Simdi şöyle etrafindada alüminyum kosement donuk o yüzden kaldirmakta biraz riskli oturmuş bir akvaryum sonuçta

19. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Isini bilen bir camci delebilir. En fazla yan cam değişir ;)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

20. Ayni fikrdeyim banada en mantiklisi yan cami deldirmek geliyor yardimlar için sagolun...

Sayfayı Paylaş