1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

buda benim melek akvaryumum

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde kayhan tarafından 15 Ekim 2012 başlatılmıştır.

1. kayhan

kayhan

Yer:
    izmir
    İsim:
    coskun
    90*60*40=210 litre yeni kurdum tüm herşeyi kendim yaptım

Ekli Dosyalar:

Alparslan bunu beğendi.
  2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Merhaba elinize emeğinize sağlık güzel olmuş.Maşallah...:nazar:

3. mangusta

mangusta

Yer:
    Edirne
    İsim:
    fuat boran
    Maaşallah ,
    Melek bakımı için gerekli şartlar nedir?Aydınlatma,yemleme,su kimyası,özel bir filtrasyona ihtiyaç duyarlarmı?Bilgi ve deneyimleriniz paylaşırsanız bu türe merak ve ilgi duyanla için yönlendirici olacaktır.

Sağlıklı balıklar ...

Alparslan bunu beğendi.
  4. ogurcay

ogurcay

Yer:
    Kadıköy/İSTANBUL
    İsim:
    Ozan Gürçay
    Coşkun Bey maşallah:nazar:Herşey çok güzel gözüküyor....naçizane tavsiye akvaryumunuzda suni olan herşeyi çıkarın,gözüme kumda duran mavi deniz yıldızları çarptı....ne olur ne olmaz....

5. suret

suret

Yer:
    istanbul
    İsim:
    Burak N
    Çok seviyorum şu melekleri, benim ilk göz ağrım temo7

6. suret

suret

Yer:
    istanbul
    İsim:
    Burak N
    Genellikle melek balıkları, içinde bulundukları akvaryumun hacmine oranla büyüyüp irileşirler. Fazla protein ağırlıklı beslenmemelidir, bazı diğer türlerle uyumları mutlaka göz önünde bulundurulmalıdır. Sizin melekler de güzel görünüyor, 10 cm gövdeye 100 cm kuyruk mutasyonlarına uğramamışlar,(uğratılmamışlar) güzel bir nesil.

7. Okurt

Okurt

İsim:
    Özdemir Kurtman
    Güzel akvaryum hacim balık sayısı gayet yerinde. Uzun boylu ve bakımı çok kolay olan valisneria (saz) turu bir bitki eklerseniz bu akvaryumda çok güzel bir görüntü elde eder aynı zamanda hayvanlar için rahat bir ortam sağlamış olursunuz.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Sayfayı Paylaş