1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Buda benim tankım

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde yaşayankaya tarafından 4 Eylül 2011 başlatılmıştır.

1. yaşayankaya

yaşayankaya

İsim:
    Kenan Kaya
    100*30*40 (120 lt)'lik bir tank.
    Arka fon strafordan elde ettiğim kendi dekorum.İlk denememdi ve ilk denemeye göre fena olmadığını düşünüyorum.
    Daha öncesinde de küçük tanklarım olmuştu.Akvaryum bilgi birikimim biraz var.Şu an ki tankım ciklet tankı.5 mavi,4 sarı,1 beyaz prenses,2 ahli,1 yunus ve küçük bir tank ta da 20 yavru sarı prensesim var.Resimleri aşağıda paylaştım.Sevgiler...

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Cevap: Buda benim tankım

Fotoğraflar net değil ama arka fon güzel olmuş tebrikler. Maşallah diyelim zamanla daha da değişecektir. Su sarı gibi geldi bana ama bilemiyorum fotoğraftan mı?

3. chib0000

chib0000

İsim:
    cem koc

Fon güzel olmuş ama tank biraz ufak gibi balıklarında bir kaçı neredeyse damızlığa benziyor...Maşallah diyelim sağlıkla besle

4. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu

İlk deneme için arka fon oldukça güzel olmuş.120 litre için akvaryum biraz kalabalık. Sayıyı azaltırsanız balıklarınız biraz daha rahat eder.Mümkünse yunusu akvaryumdan çıkartın. Ahli akvaryumda kendinden başka mavi balık görmeye tahamülü olmayan bir balık olduğundan yunusa rahat vermeyecektir.

5. penqun

penqun

İsim:
    Haktan KAYACAN

İlk denemeye göre gayet güzel olmuş.Arka fona bayıldım.Hayırlı olsun.

6. The_ReligiouS

The_ReligiouS

İsim:
    Bekir YÜCEL

Genel kanı olarak Arka fon güzel. Ben de tabanı beğenemedim. Kum seçimi daha ufak alabilir ayrıca dekor biraz karşık ve göz yorucu geldi. Tabi bunlar zamanla düzelecek mevzular. Asıl olan balıklarının sağlık olması.

7. vanlyy

vanlyy

Yer:
    van merkez

Tebrik ederim. Sağlıklı balıklar dileğiyle.

Sayfayı Paylaş