1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Bunların Sorunu Ne ?

Başlığı 'Malawi Cichlid Forumu' kategorisinde furkanready tarafından 28 Eylül 2010 başlatılmıştır.

1. furkanready

furkanready

İsim:
    Korhan HAZIR
    Beyler Bu balıklar neden ısıtıcının arkasında dururlar veya ordan geçerler sürekli. Çok sinir oldum gerçekten bir sürü alan varken orada takılıyor.. :)

2. wizi_emre

wizi_emre

İsim:
    Emre Soycan
    Bana göre ısının tam olarak akvaryuma yayılmamasından olabilir. Sıcak bölgeyi seçiyordurlar. Bence ısıtıcıya doğru bakan bir iç filtre ısının daha kolay yayılmasını ve orda güçlü bir su akışı ile balıkların fazla tercih etmiyecekleri bir bölge yaparak sorunu giderebilirsin :)

3. furkanready

furkanready

İsim:
    Korhan HAZIR
    Fakat Isıtıcı ve derece karşılıklı duruyorlar ve derece 28'i gösteriyor dağılmış olmasa derece 28 i Göstermez bence.. Ayrıca bazı balıklar yapıyor bunu hepsi değil.

4. myillar

myillar Marmara Tuzlucu Üstad Üye

Yer:
    istanbul-pendik
    İsim:
    Mesut YILLAR
    Bence balıklarınız stres yapmış o yuzden gizlenme ihtiyacı duyuyorlar eğer siz akvaryuma yaklaştığındada kaçacak yer arıyorlarsa bu tezi doğrular

5. furkanready

furkanready

İsim:
    Korhan HAZIR
    Bu durum sadece çiftleşecek olan balıklarım da var diğer yavrular gayet normal :)

6. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Korhan kardeşim şu sebebten dolayıda olabilir fazla dekor yoksa ve olan dekoru erkek balık sahiplenmişse diğer balıklar akvaryumunda bulunan baskın balığın saldırılarından kaçmak için ısıtıcı vs ekipmanların olduğu yerlerde durabilirler.

7. furkanready

furkanready

İsim:
    Korhan HAZIR
    Bence bununda olması imkansız hem dekorum çokça ve güzel vede diğer 3 adet mavi prensesler normal dolaşıyorlar çiftlerin yanında swdece yavru sp de var o sorun.

Sayfayı Paylaş