1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Bunlar Afrikalı Olan Bebeklerim

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde sonmohikanx tarafından 1 Mart 2011 başlatılmıştır.

1. sonmohikanx

sonmohikanx

İsim:
    serkan
    akvaryum tankIm üç ay öncesine kadar 90x60x30 du onu komşuya verdim. Yeniden 100x 65x 40 olarak yaptım. Arka dekordaki mağaralar eskiden 2 taneydi onları 10 tane yaptım. şi

Şimdi biraz yosunlanmasını bekliyorum.Çimentonun beyazlığı yapay dekorum ben diye sırıtıyor.İnsallah biraz daha yosunlandıığında daha doğal bir görünüm kazanacak.O zaman yeni resimleri paylaşırım tekrar birde her iki tankin üzerine sump yapmayı planlıyorum ancak yaptğım sumpun sırıtıp görselliği bozmaması için en büyük itinayı göstericem. Bunları da yaptıktan sonra sizinle paylaşacağım. Daha güzel bir görsellik için arkadaşların tavsiyeleri olursa bunları da dikkate alırım. Aklıma yatarsa uygularım.Mesela taban kumu konusunda fikir verebilecek arkadaşlar olabilir diye düşünüyorum.

Ekli Dosyalar:

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Cevap: Bunlar Afrikalı Olan Bebeklerim

Güzel bir yaratıcılık olmuş tebrikler. Son zamanlarda çok güzel yapay dekorlar görmeye başladık ve ilgi çekici oluyorlar. Beyaz olan arka fon zamanla renk olarak uyum sağlayacaktır mutlaka. Kum olarak türe baktığımızda ince mercan kırığı uygun görünüyor ama koyu renkli bir isteniyorsa o zaman farklı tabi.

3. barisy

barisy

İsim:
    Barış Yıldırım

Gerçekten arka fon çok güzel olmuş. Yosunlanırsa çok daha güzel olacak bir akvaryuma benziyor.

4. yusta1907

yusta1907

İsim:
    Yunus Emre Usta

Serkan Bey Akvaryumdaki sahte frontoza olsa gerek.?:cekıngen:

Başarılar Ellerinize Sağlık...

5. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu