1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Bunlarda benim akvaryumlarım :)

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde Lake Tanganyika tarafından 29 Ekim 2009 başlatılmıştır.

1. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar
    120*50*50 cama cam akvaryumum,akvaryumun suyu neden yarım diye sorarsanız 2 3 ay önce akvaryumun mobilyası kırıldı :( o yüzden akvaryuma uymayan bir dolap koyduk dolap çökmesin diye suyu yarından fazla koyamıyoruz. :( :(

Akvaryumdaki Canlılar: 1 erkek 2 dişi frontosa brundi + 2 adet yavruları,4 adet green terrör 1 erkek 3 dişi ama ben bir çift çıkardım gtlerden + 14 adet sarı prenses + 21 adet yunus yavrusu + 1 adet çöpçü.

Yavru Akvaryumundaki Canlılar: Sarı prenses yavruları 19 adet + 45 50 adet portakal yavrusu + türünü bilmediğim bir ciklet sarı renkte ama yavruların bir kısmı albino bir kısmı siyah.

İlk akvaryum 120*50*50 sonraki akvaryum yavru akvaryumudur.YENİ AKVARYUMUMUN RESİMLERİ VE VİDEOLARINI 1 2 AY İÇİNDE YAYINLANICAKTIR :) Pek iyi bir çekim olmadı ne yazıkki :( kusura bakmayın manikada bir sorunv ar heralde pek fazla renkli göstermiyor :( Gerçi heralde benim windows live player'de sorun vardır nero **** time'de çok güzel gösteriyor.

Yarında bozduğum amerikan tankını gerçi amerikan tankı denmez ama 1 astronot ve 4 adet green terrör ve zebra vardı :D ve de gene bozduğum sarı prensesler,portakallar ve mavi prenses tankımı ekleyeceğim.
    İYİ SEYİRLER :) YORUMLARINIZI EKSİK ETMEYİN :) :)

İzlesene.com : Video - 120*50*50 karma

2. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ

Maşallah naz: değmesin...

3. salkayetrer

salkayetrer

Yer:
    Adana
    İsim:
    Seha

Çok karma bir tank olmuş saat:gif Green Terror,Frontoza,Yunus ve Sarı Prenses aynı akvaryumda saat:gif Ama bol kayalık yapıp sadece Frontoza eklesen ve iyi bir dizayn ile süper bir akvaryum olur zaten boyutlarda şahane burda:gif Allah kavgalardan korusun :)

4. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar

Teşekkürler Fatihcim :)
    Seha abi zaten öle yapıcam.Pazartesi yeni tankım geliyo o tanka sadece frontosa brundiler, frontosa blue zaire mobalar ve yunuslar olucak.Zaten kavga çıkımıyor akvaryumda :) Genede teşekkürler. :)

Saygılar...

M.D.1

5. salkayetrer

salkayetrer

Yer:
    Adana
    İsim:
    Seha

Vallahi bu yaşta bu hız... :F Ne diyeyim ki. :bilmem: Hayırlı akvaryumlar dilerim sana. burda:gif

6. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar

Teşekkürler seha abi benim 5 6 senedir bu hobideyim babam sayesinde :) Babama çok teşekkür ediyorum :)

7. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Video için ellerine sağlık Yavuz. Arkadaşların belirttiği gibi göller karması gibi. Ancak kameraya çekerken yem için seni takip etmeleri gözden kaçmıyor. Maşallah çok sağlıklılar. naz: Önemli olan belki de bu sağlık durumunu yakalamak ama bu kadar karma olmasa da olurmuş.

Başarılarının devamını dilerim. Sana hobiyi gölleri fazla karıştırarak öğretmiş ama iyi öğretmiş onu da kutlarım. :F

8. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar

Yok babam 30 35 senelik hobici,ben karma istediğim için bu duruma getirdim :D ama yeni akvaryumda sadece Frontosa moba frontosa brundi ve yunus olucak dahada başka balık olmicak :heyo:
    Yem için takip ettikleri dorudur haha: doydukları yokki balıkların :D sabah,öğlen,akşam yem veriyorum balıklar uyukurken bile su yüzeyine kadar çıkıyorlar :D :D
    Saygılar... saygılar:gif

9. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar

Buda Amerikan akvaryumum :) 80*45*35 boyutlarında 126 Litre 1 adet astronot 4 adet green terrör 1 adette cinsini bilemedğim var eğer onu görürseniz cinsi biliyosanız söylerseniz sevinirim :)

İzlesene.com : Video - amerikan tankım

Buda malawi akvaryumum buda 80*45*35 boyutlarında 126 litre 13 adet sarı prenses 1 adet mavi prenses 1 adet portakal 1 adet cinsini bilemediğim var. :)

İzlesene.com : Video - malawi akvaryumum 80*45*35

İYİ SEYİRLER :)

10. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ

Sp lerin maşşalahı var. Nazar değmesin. Çok hareketliler. Sahibine çok sadıklar sen nereye onlar oraya :F Amerikan tankındaki Astronot olmasa daha iyi olurmuş ama olsun.

11. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar

Teşekkürler fatih splerim öledir ben nereye onlar oraya :) :D

12. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK

Çorba etmişin Yavuz. :D Acilen düzenlemeye gidilmeli. Kolay gelsin.

13. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar

Düzenlendi sayılır ;) pazartesi yeni tank geliyo pazartesinden itibaren suyu koymaya başlicaz sadece Frontosa brundi ve yunus olucak 3-4 ay sonrada Frontosa blue zaire mobalar gelicek inşallah :)

14. safak

safak

Gerçekten frontozalarına çok iyi bakmışsın renkleri süper.

15. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar

Teşekkürler Şafak abi :) 5 6 çeşit yemle besliyorum + dana kuşbaşı veriyorum. :D

16. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK

Vay dana kuşbaşıyı biz bile yemiyoruz sen balıklara veriyorsun :D Helal sana kardeşim. Gerçekten güzel bakmışsın balıklarına. Frontosalarına bayılıyorum zaten.

17. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar

Saol Hüseyin abi :) valla öle artık ben yemiyorum balıklara veriyorum :D

18. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK

Yavuz elbette ki bu canlıları besliyorsak kendimizden bişeyler vereceğiz. Bu maddiyat da olabilir maneviyatta olabilir. İnanıyorum ki bütün akvaristler yeri gelmiş canının istediği bişeyi almamış da gitmiş balıklarına yem almış. Yada akvaryumuna bir iki tane balık. Hangimiz kendimizden kısmadık ki. :( Ah şu hayvan sevgisi ahhh. Hiçbirşey de yerini doldurmuyor ki... em32.gif

19. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar

Haklısın Hüseyin abi napalım abi hayvan sonuçta yemde alıcaz balıkda alıcaz :)

20. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Maşallah maşallah naz: Malawi akvaryumundaki küp çok güzel. Balıklar hereketli, renkler güzel. Temrik ederim Yavuz başarılarınının devamını dilerim. Frontozalar nerde bu arada onları ben mi kaçırdım acaba ?

Sayfayı Paylaş