1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Bunlarda benim balıklarım

Başlığı 'Japon, Vatoz, Çöpçü ve Diğer' kategorisinde ft25 tarafından 20 Aralık 2009 başlatılmıştır.

1. ft25

ft25

İsim:
    Furkan TEMEL

Arkadaşlar resim kalitesi biraz kötü ama kusura bakmayın.Nihayet İsmail abinin yardımıyla verebildik.En büyük olan renli olan ondan sonra rahmetli turuncu ondan sonra ilk resimde görülen yeni balık ve diğeri.

2. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu

Furkan balıklarının Maaşallah ı var naz: ama su biraz bulanık gibi geldi bana. Akvarumun kaç lt ve hangi filitreyi kullanıyorsun ?

3. ft25

ft25

İsim:
    Furkan TEMEL

Olcay abi fotoğrafları telefondan çektiğim için öyle olabilir, abi ben resun küçük filre bide ekol iç filtrenin kafa motorundan bir üst filtre yapmıştım o, birde akvaryum 54 lt üstteki boşluk ve yaşlarıda katarsak yaklaşık 47 lt civarı.Abi isterseniz üst filtrenin resmini çekip gönderebilirim.(Abi o büyük turuncu balığım öldü.)

4. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK

Çok tatlılar maşallah. Keratalar sağlıklı görünüyorlar.

5. ft25

ft25

İsim:
    Furkan TEMEL

Arkadaşlar ben bu balıkların cinsiyetlerini bir türlü anlayamadım.Arkadaşlar renkli balığımın karnına elimle hafifçe bastım sert, iki tane anüs kuyruğu var ve karnı şiş değil, beyaz olan balığımın karnı yumuşak, tek anüs kuyruğu var ve karnı hafif şiş.Ama bir gariplik var ki renkli balığımn beyazdan korkuyor.Sizce arkadaşlar bunların cinsi ne olabilir.

6. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu

Furkan,ben japon beslemeyeli çook uzun zaman oldu. Aslında birçoğunun türünü ilk görüşte anlardım ama artık bu ytürle hiç ilgilenmediğim için hepsini unuttum. dön:gif Aslanbaş,teleskop vs gibi belirgin özellikleri olan türler kaldı aklımda.

Ölen balığın için üzüldüm. Ama bunlar olağan şeyler bu hobide ne yapalım sağlık olsun demekten başka elden birşey gelmiyor. Bu arada yapmış olduğun üst filitrenin resmini eklersen memnun olurum.

7. ft25

ft25

İsim:
    Furkan TEMEL

Arkadaşlar filtremin yapım aşamasını fotoğraflandıramadım, o yüzden kusura bakmayın.Arkadaşlar filtre neden öyle kirli diyeceksinizdir.Arkadaşlar filtremin malzemelerini değiş meden ve yıkamadan çektiğim için.Bu yüzden kusura bakmayın.

Sayfayı Paylaş