1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Bursa Buluşması Olsa Nasıl Olur ?

Başlığı 'Etkinlik-Duyuru-Haber Portalı' kategorisinde burak ozu tarafından 16 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. burak ozu

burak ozu

Yer:
    Bursa
    İsim:
    burak özügeldi
    Açıkçası Bursa olarak daha fazla potansiyelimizin olduğunu düşünüyorum ancak sanırım biraz dağınık bir yapılanma var.

Şöyle bir gün belirlesek toplansak tanışsak paylaşsak güzel olmaz mı ?

Bursa'da ki büyüklerimizden bu konuda destek bekliyorum. Öncü olun toplayın takımı bir araya :))).

Ankarayı görünce kıskanıyorum resmen.

(Konuyu açtım buraya ama umarım yanlış bir hareket olmamıştır)

veysel, YIKIKTEMO ve MESUT_KERİM bunu beğendi.
  2. harfuzmani

harfuzmani

Yer:
    Bursa
    Kıskanmana gerek yok Burak, hemen hemen her cumartesi esnaf arkadaşımız Kıvanç' ın mekanında buluşmaya gayret ediyoruz.Bazen kalabalık oluyoruz ama çoğu zaman sadece Mahir ve ben oralarda oluyoruz.
    Buluşmalarımız Buresif etkinlikleri olarak mümkün olduğunca devam edecektir.Üye olmak için sadece özverili hobici olmak yeterli. :)

burak ozu, nhtkmn, YIKIKTEMO ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Hareket doğru yerde. Bursa hobicileri bence de oldukça başarılı, araştırmacı, geliştirici ve iyi niyetli. Takıl Buresif kulübü'ne muhabbetleri, sohbetleri ve ızgaraları iyidir. Forumun altına Ankaralılar, Bursalılar, Trabzonlular, Diyarbakırlılar forumları açmak kolay iş ama satır araları gerçek hobici olunduğu sürece kaynaşmada daha etkilidir.

cimlikaya, burak ozu, Alparslan ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  4. burak ozu

burak ozu

Yer:
    Bursa
    İsim:
    burak özügeldi
    Yarın aksilik çıkmaz ise geleceğim :D

Genellikle toplanılan bir saat var mıdır yoksa spontane mi gelişir ?

Satır araları konusunda katılıyorum hatta kaynaşma konusunda AP içerisinde sorun yaşanacağını da aslında düşünmüyorum ancak yinede sanki insan o klavyenin verdiği soğukluğu da ortadan kaldırmak istiyor

5. harfuzmani

harfuzmani

Yer:
    Bursa
    Genelde öğlenden sonra toplanıyoruz ama belirli bir saati yok.

6. Montimahir

Montimahir

Yer:
    Bursa
    Genellikle saat iki dört arası orada olabiliyoruz.

7. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Burak bizim toplantı olarak lanse etmemizin tek kıstası arkadaşlar devamlı görüşelim tanışmayanlar birbiriyle tanışsın diye bu şekil oldu. Yoksa ayrı gayrı bir Ankara bir İzmir İstanbul vs yok. Yoksa genelde her hafta belli bir günümüz olmasa da en bir iki günü buluşup görüüyoruz. Bu çalıştığımız iş yeri olsun, evlerimiz olsun bir kahve içmek olsun.

8. burak ozu

burak ozu

Yer:
    Bursa
    İsim:
    burak özügeldi
    Tabiki ayri gayri yok ama mesela ben cik kisi taniyorum bu firsat olacak.

Bugun gidecegim ama sanirim 4 u biraz gececek armatur ile ugrasiyorum malum haftaici is guc pek mumkun olmuyor

Sayfayı Paylaş