1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Bursa-Gemlik.

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde H.Kaya.Gemlik. tarafından 15 Kasım 2012 başlatılmıştır.

1. H.Kaya.Gemlik.

H.Kaya.Gemlik.

Yer:
    Gemlik-BURSA
    İsim:
    Hüseyin KAYA
    Arkadaşlar merhaba. Ben, aranıza Gemlik'ten katılıyorum. Akvaryum hobisinde 35 senelik bir geçmişim var. Lepistes Kulübüne üye olmadan önce kendimi akvaryum üzerine profesör zannederdim. Okudukça anladım ki, bu konu üzerine daha çok öğrenmem gerekenler var. Şu bir gerçek ki, sonu olmayan bir konu.
    135 litrelik bitkili canlı doğuran, 35 litrelik bitkili karides akvaryumum var. Canlı doğuran akvaryumum da;
    lepistes, plati, kılıç kuyruk, dikenli cüce vatoz ve bir tane lepistes ile moli melezi ile, ona eş olsun diye aldığım, siyah moli var. Ne yazık ki, bizim çapkın sadece dişi erkek fark etmez lepistes peşinde.
    Diğer akvaryumda ise kiraz karides bulunmaktadır. Akvaryumlar da bitki olarak ağırlık Anubias ve gül.
    bitkilerin de. Tüm arkadaşlarıma sağlıklı akvaryumlar dilerim.

YIKIKTEMO, Okurt, cirol ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Merhaba hoş geldiniz, ( Şu bir gerçek ki, sonu olmayan bir konu ) çok güzel ifade etmişsiniz,sizinde katkılarınız ve tecrübelerinizden eminim bizlerde faydalanırız...:)

Twostart ve H.Kaya.Gemlik. bunu beğendi.
  3. H.Kaya.Gemlik.

H.Kaya.Gemlik.

Yer:
    Gemlik-BURSA
    İsim:
    Hüseyin KAYA
    Teşekkür ederim, Alparslan Bey.

Alparslan bunu beğendi.
  4. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Portalımıza hoşgeldiniz;keyifli paylaşımlar dileriz.Kısa zamanda Akvaryum'larınızın tanıtımlarını bekliyoruz.:)

H.Kaya.Gemlik. bunu beğendi.
  5. H.Kaya.Gemlik.

H.Kaya.Gemlik.

Yer:
    Gemlik-BURSA
    İsim:
    Hüseyin KAYA
    Hoş bulduk, İsmail Bey. İnşallah en kısa zamanda.

cirol bunu beğendi.
  6. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Hüseyin abi hoş geldin, tecrübelerinden faydalanmak güzel olacak. Her gün öğreniyoruz abi, sonu yok öğrenmenin. Sucul yaşam geniş bir derya.

H.Kaya.Gemlik. bunu beğendi.
  7. H.Kaya.Gemlik.

H.Kaya.Gemlik.

Yer:
    Gemlik-BURSA
    İsim:
    Hüseyin KAYA
    Hoş Bulduk, Temel Bey. Onur kardeşimin ve sizin sayenizde aranıza katıldım. Benimde sizden öğrenecek çok konum olacaktır. Teşekkür ederim.

Okurt ve YIKIKTEMO bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş