1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

bursa-Tuzlu su çeşitli temizlik ekibi

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Malzeme İlanları' kategorisinde halilkocan tarafından 12 Ekim 2011 başlatılmıştır.

1. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan

İlan Tarihi: 2011-Ekim-12

Kargo Ödemesi: Alıcı Öder

Kargonun Gönderileceği Şirket(ler):Yurtiçi Kargo, MNG Kargo, Diğerleri

Arananın Adı veya Türü: karides, snail, ve bilimum temizlikçiler

Adet: 5

Beklenilen Fiyat Aralığı: 1-10

Aradığınız İlan Türü: Canlı Arıyorum

Fotoğraflar:
    foto yok

Ek Mesaj:
    arkadaşlar elinde fazla veya elden çıkarmak istedikleri temizlik ekibi olan varmı.

Telefon Numarası: 05357485495

Üyeye Özel Mesaj Göndermek İçin Tıklayınız

Bu ilan halilkocan tarafından oluşturulmuştur. Bu ilanın hakları tamamen halilkocan ve Akvaryum Portali'na aittir. İzinsiz kopyalanamaz

2. brkfrt

brkfrt

İsim:
    Burak Fırat
    Cevap: bursa-Tuzlu su çeşitli temizlik ekibi

Bir gün İstanbul çıkarması yaparsanız, istediğiniz kadar bulabiliriz. Ya da Bursa da herhangi bir kıyıdan uygun bir zamanda toplayabilirsiniz aslında.

3. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan

Bu mevsimde var mıdır kıyıda? Bir de genelde nasıl kıyılarda var, kumsal alanda mı? Biraz açar mısın?

4. brkfrt

brkfrt

İsim:
    Burak Fırat

Akşam saatlerine yakın, hermitler ve salyangozlar kıyılara geliyorlar. Kayalık bölgelerde daha çok olurlar. Daha sessiz ve sakin yerlere bakmanızı tavsiye ederim. Kumsala gidecekseniz de yine güneş batmaya yakın giderseniz şansınız daha yüksek olur. Bölgesel olarak çok değişiyor. Size de gönderdiğim hermitleri, tüp kurtlarını,salyangozları toplarken yorulmuştum artık eğilmekten o kadar fazlalardı. Bir kaç insanla tanışmıştım akşam üzeri yengeçlerin davranışlarını gözlemlemeye gelmişlerdi. Güneş batmaya yakın kıyıya geldiklerini söylemişlerdi bana. Yani bir ara şansınızı deneyin en kötü ihtimalle bir deniz havası almış olursunuz:)

5. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan

Teşekkürler Burak hafta sonu ilk işim deniz kenarını talan etmek.

Sayfayı Paylaş