1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Bursa'dan Brown Tang

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Canlı İlanları' kategorisinde halilkocan tarafından 16 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan
    Yanlış karar vererek Eklediğim Brown tang imi Tanktan çıkararak yerine Naso tang veya Kole tang eklemeyi düşünüyorum. Bu yüzden Aldığım fiyata Satacağım. Veya Hobiciden başka bir canlı ile takas olabilir.

Fiyat :120 TL
    M boy

DaPhNe ve vanlyy bunu beğendi.
  2. vanlyy

vanlyy

Yer:
    van merkez
    Hayırlısı olsun.

3. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Hayırlı olsun Halil'im.

4. KGEYGS

KGEYGS

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Yusuf Şahin
    Halil nasıl yakalayacaksın bunu :)

5. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan
    Çok kolay abi gece uyurken balık bile anlamıyor yakalandığını .

Seyyar cihazdan online.

6. KGEYGS

KGEYGS

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Yusuf Şahin
    Halil benimkiler kayanın içindeler genelde,imkanı yok yakalamanın.Percula dışarıda uyur gibi. Onu da Mesut un akvaryumuna atacağız.Haylaz 2 akşamdır uykuda kaçıyor.:)

7. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Halil abi balık ile telepati kurman gerekiyor,dün akşam ki powder macerasını anlatayım,biliyorsun Ziya abinin akvaryumu 2.50 m ve kayaların tanesi 30-40 kg artı akvaryum derin taşları almak mümkün değil zor,yarım saat yakalamaya çalıştık ama nafile bir o kayanın altına giriyor bir bu kayanın altına giriyor,Ziya abi hala yakalamaya çalışıyor ve kepçeyi bıraktık çay içtik,kayaları almaya karar verdik bu da sabahlamamız demektir çok zor bir baktık ki kendisi kepçenin içine girmiş şok olduk hemen kalkıp kepçeyi dışarı çıkarıp kovaya bıraktım ve ismi artık Paşa.Sanki powder ne siz üzülün ne ben üzüleyim der gibi hareket çekti,sende aynı şekilde telepatiyi kullan.temo25
    Şu an Paşa'nın durumu iyi ye gidiyor...:)

Yusuf abi ben sana "telekinezi" kursuna katıl demiştim,bak bunlar başına gelmezdi...temo25

murat parin bunu beğendi.
  8. KGEYGS

KGEYGS

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Yusuf Şahin
    Alpi sana hayırlı olsun. Ne ballı adamsın vesselam. Bizim kepçeye gelse gelse aiptaisa gelir :confused:

Alparslan bunu beğendi.
  9. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Abi evet ballıyım,bunun üzerine yarın sabah bende ki bir metre kepçeyi Kartal sahile daldıracağım belki deniz kızı yakalayabilirim...:koptum:

yekim ve harfuzmani bunu beğendi.
  10. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan
    eee hala güncel ama

11. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Halil bizim akvaryumcuda da brown var bir aydan fazladır onda büyük boy el kadar, hobici balığı oda 100 lira istiyormuş ay başına satılmazsa ben alacağım dedim brownlar genellikle renklerinden dolayı talep görmüyor herhalde.

12. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan
    Herhalde aldığım akvaryumcu kole tang getirmiş ona da 120 dedi dedim takas yapsak üzerine 25 lira istedi olmadı öyle yapacağım.

veysel bunu beğendi.
  13. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    En iyisi bu herhalde Halil ben seviyorum ama renklerini, Mesut alacaktı vazgeçti dediğim gibi kalırsa aybaşı akvaryuma eklemek istiyorum.

Sayfayı Paylaş