1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Cüce Palyaço

Başlığı 'Palyaço Balıkları' kategorisinde inifnity tarafından 27 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. inifnity

inifnity

İsim:
    ismail işçi
    Aşağıdaki resimlere bakınca sizde göreceksiniz, 6 ay önce 4 adet occelaris clownfish aldım yerli üretim, hepsi aynı boydaydı. Aşağıda sağdaki diğerlerinden kat kat fazla yemesine rağmen boy olarak en yakın olanın yarısı şu anda, diğer ikisi dişi herhalde onlar 3 katı zaten bunun... Genetik olarak böyle bir durum var mı bilmiyorum ama durum bu... cüce palyaço

DaPhNe, bayy_e1, murat parin ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Aslında doğal gelişimleri gereği anormal bir durum yok çünkü erkekler dişilerden küçük kalır. Ancak, fotoğraftaki cüce olarak tabir ettiğin balık fafif tombul, basık ve ilginç görünüyor o da ayrı. Sevimli olduğunu söyleyebilirim.:)

inifnity bunu beğendi.
  3. inifnity

inifnity

İsim:
    ismail işçi
    Fotodaki yanındaki de erkek, değişik şekilde bu hiç büyümedi alındığı günden beri diğerleri ikiye üçe katlayınca şaşırdım açıkcası...

4. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken

Böyle abi beş parmağın hepsi ayrı ama hakikaten oda ayrı güzel tombiş...:D

inifnity bunu beğendi.
  5. Montimahir

Montimahir

Yer:
    Bursa
    En bakın olan dişi, sonraki erkek büyür. Diğerleri baskın çiftten birinin yerini almadan büyümez.

inifnity ve Alparslan bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş