1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Cüce Vatoz Üreme

Başlığı 'Tatlı Su Üretme ve Yetiştirme' kategorisinde Erman_GÜNDOĞDU tarafından 8 Nisan 2011 başlatılmıştır.

1. Erman_GÜNDOĞDU

Erman_GÜNDOĞDU

İsim:
    Erman Gündoğdu
    Cüce vatozlarımın üreme zamanı geldi. Fakat yavru vermediler onların yavrulaması için nasıl bir yuva yapmalıyım ? Ne gibi eşyalar koymalıyım akvaryuma.

ozgun_cyprus bunu beğendi.
  2. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Cevap: Cüce Vatoz Üreme

Akvaryumun bir köşesine testi gibi birşeylerden bir mağara yap.Zamanı geldiğinde o mağaraya girer ve yumurtlarlar.

3. Erman_GÜNDOĞDU

Erman_GÜNDOĞDU

İsim:
    Erman Gündoğdu

Akvaryumumda bir kaç tane testi var ama yunuslar ve sarı prensesler hiç çıkmıyor içinden. Onların giremeyeceği sadece vatozların girebileceği bir dekor arıyorum. Bulamadım.

Aklına bişey gelen varmı?

4. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan

Yunus'lu prensesli akvaryumda yavru kurtaramazsınız zaten.. Boşuna uğraşmayın derim ben size.. Yavrular yuvadan çıkar çıkmaz balıklara yem olurlar.. Yuvanın ağız kısmını içine prenses yada yunusların giremeyeceği kadar engelle kapatabilirseniz belki yumurtlayabilirler..

5. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu

Volkanında dediği gibi o akvaryumda vatozlar yumurtlasa bile yavrular kurtulamaz. Vatozları ayrı bir akvaryuma alın ve yanına başka balık koymayın.

6. Erman_GÜNDOĞDU

Erman_GÜNDOĞDU

İsim:
    Erman Gündoğdu

3 tane akvaryumum var ama onlara yer yok onlar içinde küçük birşey ayarlamam lazım teşekkürler cevaplarınız için

Sayfayı Paylaş