1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Cüce Vatoz Üremesi Ne Zaman Olur?

Başlığı 'Japon, Vatoz, Çöpçü ve Diğer' kategorisinde Fenomeno07 tarafından 6 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Fenomeno07

Fenomeno07

Yer:
    Antalya/Manavgat
    İsim:
    Emre Elmas
    Merhaba Arkadaslar. Hobiye başlayalı 5 ay oldu ve 2 e 3 d vatozum var.Ilk sorum Japonlarla vatozlar beraber yasar mi?Ikinci sorum 140 litre yeni akvaryum aldim icine neler koyabilirim. (Kum koymiyacam).Ucuncu sorum ise Benim vatozlar kac aya dogurur?
    1399315960762.jpg 1399316092663.jpg

2. -doctore-

-doctore-

Yer:
    Samsun-BAFRA
    İsim:
    muhammed yıldız
    Emre Bey merhaba,
    Vatozlar japonla yaşar ancak anladığım kadarıyla üretim yapacaksınız, o halde hiç japon koymayın. Erkeğin ufak olanı da çıkarın, 1e 3d ile çok daha iyi verim alabilirsiniz. Üretimde sadelik en doğrusudur. vatoz için dar ağızlı içi geniş tek girişli bir küp ve bir parça kütük yeterli ve daha sağlıklı olur.
    Vatozların daha kapsamlı fotoğraflarını koyarsanız üreme boyu için yorum yapabiliriz. 7-8cm den itibaren ürerler. Fotoğrafta görünen dişi o kıvama gelmek üzere sanırım.

3. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Japonlarla vatozlar beraber yaşar, Yavru için acele etmemek lazım ilk önce yaşamaları için ortamı iyi hazırlamalı...:)

4. Fenomeno07

Fenomeno07

Yer:
    Antalya/Manavgat
    İsim:
    Emre Elmas
    Sagolun arkadaslar.Daha kapsamli resimleri atayim.

5. Fenomeno07

Fenomeno07

Yer:
    Antalya/Manavgat
    İsim:
    Emre Elmas
    1399470941006.jpg 1399470912015.jpg 1399470894579.jpg Resimler:

Ekli Dosyalar:

Sayfayı Paylaş