1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Cüce Vatoz Arıyorum

Başlığı 'Tatlı Su Arıyorum İlanları' kategorisinde henoktate tarafından 10 Kasım 2010 başlatılmıştır.

1. henoktate

henoktate

İsim:
    Hakan TUNÇEL
    Arkadaşlar elinde gold veya normal cüce vatozu olan varsa yavru veya damızlık farketmez Malatya'da bulmakta zorluk çekiyorum...

2. uozgul

uozgul

Yer:
    Afyon
    İsim:
    ÜMİT ÖZGÜL
    Bende 2 adet erkek var fazla albino cüce vatoz ayrıca 2 dişi bir erkek koloni de var isterseniz yollayabilirim.

3. henoktate

henoktate

İsim:
    Hakan TUNÇEL
    Ümit bey ilginiz için çok teşekkür ederim fakat Afyondan balıklar gelinceye kadar ölürler diye korkuyorum olursa daha yakından bir yerlerden tercih ediyorum mesajda eklemeyi unutmuşum kusuruma bakmayın... yine de çok teşekkürler

4. uozgul

uozgul

Yer:
    Afyon
    İsim:
    ÜMİT ÖZGÜL
    Ben kayseriden de balık getirtiyorum başka illerede balık yolluyorum sorunsuz pilli hava motoru ile ama yakın bir yerden almanız sizin için de iyi olacaktır tabi.

5. henoktate

henoktate

İsim:
    Hakan TUNÇEL
    Anlayışınız için sağolun burda cüce vatoz bulmak o kadar zor ki elinde olanlarda kendini sultan süleyman sanıyorlar ben izmirliyim hayatımda böyle bir mahrumiyetle ilk kez karşılaşıyorum neredeyse adamlara bana 1 çift vatoz satın diye yalvaracağım. İzmirde kimden daha ucuza bulabilirim diye dolaşırdım. Kayseriden bir elemanla fiyatta anlaştık 5 gün beni oyaladı o sırada malatyada gold vatoz satan bir arkadaşın ilanını kaçırdım 5 günden sonra kusura bakma gönderemem dedi büyük ihtimal daha yüksek teklif veren oldu bana söz verdiği halde 2 dakkada beni sattı Allaha havale ediyorum arkadaşı ne diyim... Malatyada da bir arkadaş 350 tl lik akvaryumu (en fazla 200 tl eder) al yanında 1 çift gold vatoz vereyim diyor ben anlamadım ya insanlık öldü mü? Eğer gold vatoz bulur ve çoğaltabilirsen böyle insanlarla muhattab olmak zorunda kalıp sinirleri alt üst olan arkadaşlara fazla olan damızlıkları bedavaya gönderecem kargo parasını da ben karşılayacam buradanda herkes şahit olsun....

6. henoktate

henoktate

İsim:
    Hakan TUNÇEL
    Güncel....

7. MEHMETALT

MEHMETALT

İsim:
    şahin altay
    Cevap: Cüce Vatoz Arıyorum

Ben Malatya'dayım. Ben de gold vatoz arıyorum. Bulan var mı ?

8. kartaltepeli

kartaltepeli

İsim:
    orçun çıtak

Merhabalar
    İstiyen arkadaşlara İstanbuldan cüce vatoz yollayabilirim......
    1 adet cüce vatoz 1,50 tl 2,5-3 cm dir........

9. atilla (albino gold)

atilla (albino gold)

İsim:
    atilla karaağaçlı

malatyada üretim yapan bir arkadaşım var isteyene iletişime geçmede yardımcı olabilirim.

Sayfayı Paylaş