1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Cüce Vatoz Cinsiyet Ayrımında Şüphe!!

Başlığı 'Japon, Vatoz, Çöpçü ve Diğer' kategorisinde BurakCEL tarafından 25 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. BurakCEL

BurakCEL

İsim:
    burak cel
    SAYIN BALIKSEVERLER. BEN BU CÜCE VATOZU DİŞİ DİYE ALDIM FAKAT AZDA OLSA KAFASINDAKİ BOYNUZLARI YÜZÜNDEN EMİN OLAMADIM. ERKEĞE GÖRE KARNI DAHA ŞİŞKİN VE BOYU KISA. ŞİMDİDEN CEVAPLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

Ekli Dosyalar:

2. ogeday_ylz

ogeday_ylz

Yer:
    Karşıyaka / izmir
    İsim:
    Ogeday YALAZ
    Yeni gelişen genç bir erkek.

3. BurakCEL

BurakCEL

İsim:
    burak cel
    Ogeday Bey. Bu tesişi boynuzları yüzünden koyduysanız bazı yerlerde, "azda olsa boynuzları olabilir" diye bir yazı okudum. Bu vatoz erkek vatozla aynı yaştalar. Aralarında pek bir zaman farkı yok. Ama erkekte normal cüce vatozlardaki gibi boynuzvar. Yani boynuzları uzun. Belki erkek olabilir. Cüce vatozlar normal şartlar altında ne kadar sürede çiftleşirler? O zaman dilimindende gözlemleyebilirim aslında.

4. ogeday_ylz

ogeday_ylz

Yer:
    Karşıyaka / izmir
    İsim:
    Ogeday YALAZ
    Ben hiç dişide boynuz görmedim ama araştırdıysanız bilemiyorum. Üreme şartları sağlandıysa eğer ortalama ayda bir yumurtlarlar.

BurakCEL bunu beğendi.
  5. ka2n

ka2n

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Kaan AYDINOĞLU
    Diside boynuz cikar ama bu balik erkek. Kafa vucut yapisina vakarsak, vucudu uzunlamasina, boyu kisa da olsa dar bir canli,karin bolgeai genis degil. Kafa zaten bagiriyor, biyik olmas bileben erkegim diyor:( İmkan varsa geri verin.

BurakCEL bunu beğendi.
  6. BurakCEL

BurakCEL

İsim:
    burak cel
    Teşekkürler Kaan bey en kısa zamanda değiştireyim o zaman. Kafam rahat olsun en azından madem uğraşıyorum.

Sayfayı Paylaş