1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Cüce Vatoz fiyatları ?

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde alikido tarafından 10 Şubat 2010 başlatılmıştır.

1. alikido

alikido

İsim:
    Ali KAZAN
    selam arkadaşlar geçen gün akvaryumcuda 10 12 cm boyunda dişi bir cüce vatoz vardı, akvaryumcu bana 35 tl dedi bana uygun gibi geldi eğer benim gibi düşünen arkadaşlar varsa balığı almak istiyorum. aynı boyda erkeği varmış bi kaçgün önce ölmüş. daha sonra da aynı boylarda bir erkek alıcam erkek le dişi arasında fazla bir fiyat farkı olurmu acaba. şimdiden teşekkür ederim.

2. Tuna Soylu

Tuna Soylu

İsim:
    Tuna Soylu
    Cüce Vatoz fiyatları ?

Siyah cücelerde bu fiyat biraz yüksek.Erkek ile arasında fiyat farkı pek olmaz.Normali çifti 50 tl civarıdır.Mevzusu geçen balık albino ise normal fiyat.

3. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Cüce Vatoz fiyatları ?

Fiyat çok yüksek bence. Diyarbakır'da da önceden fiyatlar epey yüksekti. Ama burada da üretildikten sonra fiyatlar haliyle düştü.

4. alikido

alikido

İsim:
    Ali KAZAN
    Cüce Vatoz fiyatları ?

teşekkür ederim arkadaşlar

5. lepistes

lepistes

İsim:
    Muhammed Ali Tavur
    Cüce Vatoz fiyatları ?

Ali bey damızlık değilde yavru almak isterseniz portal da bir arkadaşımız çok ucuza yavru satmakta.

6. sezginyavuz

sezginyavuz

İsim:
    Sezgin Yavuz
    Cüce Vatoz fiyatları ?

İstanbul-Bağcılar'da, oturduğum yere çok yakın bir arkadaş üretimhaneden çift cüce vatoz satmakta. Çiftlerden yavru alınmış olup fiyat çift olarak 30 TL. Boyları 7-8 cm civarı. Sadece dişi alacak iseniz fiyat 20 TL oluyor. Eğer isterseniz yanına götürür seve seve yardımcı olurum size. Yarın (cumartesi) ben de almaya gideceğim haberiniz olsun.

7. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Cüce Vatoz fiyatları ?

Sezgin abi bu üreticiyi tanıyorum galiba :) Bir cami vardı adını çıkaramadım. O camnin karşısında pastane var. Pastaneden ileriye doğru gittiğimizde sağdaki bir sokağa giriyoruz ve binanın alt katında bu üretici ?

8. sezginyavuz

sezginyavuz

İsim:
    Sezgin Yavuz
    Cüce Vatoz fiyatları ?

Evet Fatih aynen öyle. Ebubekir camii'nin orda. Hayrola nereden tanıyorsun Şenol abiyi?

9. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Cüce Vatoz fiyatları ?

Daha önceden bir alışverişimiz oldu Sezgin abi. Çok iyi bir abidir :) Oda beni hatırlıyordur. Senin evde oralardamı ?

10. sezginyavuz

sezginyavuz

İsim:
    Sezgin Yavuz
    Cüce Vatoz fiyatları ?

Evet. Bana çok yakın.

Sayfayı Paylaş