1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Cüce Vatoz Yavruları

Başlığı 'Tatlı Su Satış İlanları' kategorisinde Toprak Akalın tarafından 7 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Toprak Akalın

Toprak Akalın

Yer:
    MERSİN
    İsim:
    Toprak Akalın
    Sağlıklı, bitkili akvaryumda ürettiğim cüce vatoz yavrularımı (2-4 cm) Mersin'de elden teslim şartı olmak üzere tanesi 3 liradan satıyorum. Balıklar tetra pro vegetable, sera flora, nls h2o stable wafers, tropical super spirutabin, bits yem (sera veya tetraydı hatırlamıyorum) ve tetra pro colour ile beslenmiştir. Elimde çok sayıda olduğu için azaltmaya karar verdim. Fiyat konusunda balık sayısı arttıkça düşme yapılabilir. Ayırca uygun akvaryumu olana bir tane damızlık erkek vatoz hediyemdir. Boyu 10 cmden uzundur.

Alparslan bunu beğendi.
  2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Hayırlı satışlar Toprak.
    Elden teslim demişsin nereden olduğunu da yazarsan daha iyi olur,ben biliyorum gerçi ama bilmeyenler var...:)

3. Toprak Akalın

Toprak Akalın

Yer:
    MERSİN
    İsim:
    Toprak Akalın
    Solda profilde yazıyor diye yazmamıştım, hemen ekleme yapıyorum. :)

Alparslan bunu beğendi.
  4. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Toprak sen uretime devam et bitkili kurulumum olacak karidestir vatozdur sen biriktiredur. :D 2 ay onceden haber ediyorum bak. :D

5. Toprak Akalın

Toprak Akalın

Yer:
    MERSİN
    İsim:
    Toprak Akalın
    Ah be, cüce vatoz tamam da karideslerin nesli tükendi. :) Java yosununu çıkartınca ne saklanacak yerleri kaldı ne bir şey tek tek gittiler.

LostRua bunu beğendi.
  6. Toprak Akalın

Toprak Akalın

Yer:
    MERSİN
    İsim:
    Toprak Akalın
    Hadi bir güzellik yapayım 3 tane cüce vatoza kadar bedava sonrası paralı olsun. Ben de 3 vatozla başlamıştım. :)

7. Toprak Akalın

Toprak Akalın

Yer:
    MERSİN
    İsim:
    Toprak Akalın
    2 liraya düştü. Kargo yapabilirdim ama ikidir bitki göndermeye gittiğimde sıvı yüzünden problem çıkarttılar. Doğuş abi sen de biraz hızlan akvaryumu dağıtmayı düşünüyorum yetişemeyebilir senin vatozlar. :)

8. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Toprak mesajinibyeni gördüm benim iş çok zor en az 100 gün akvaryum kurulum listem var. Karides filan 3. Gün ekleyecegim ama listede vatoz yok. Sen iyi arkadaslara dagit elbet bizede bir yerden duser.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Sayfayı Paylaş