1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Cİklet ve Lepıstes

Başlığı 'Canlı Doğuran Portalı' kategorisinde collastik tarafından 6 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. collastik

collastik

İsim:
    Samet Celikbilek
    merhaba arkdas bazı yenı baslayan arkadaslar var ve lepıstes ıle cıklet balıgını aynı yere koymak ıstıyorlar arkdaslarımızda yorumda olmza cıkletler yer fln dıo belkı gercektr bılmem ama ben 2 kere aldım 2 sınde de yasadı bu su an kı cektıgım fotolar

Ekli Dosyalar:

2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Katılıyorum yaralama dışında yaşadıkları su şartları da çok farklı lepistes yumuşak su sever ciklet ise sert sever.
    Burada amaç canlıya eziyet etmemekse sevdiği su şartlarına göre akvaryumun dizaynı ve su şartlarını iyi yapmak ve böyle kurulan akvaryum canlıları ile uzun vadeli problemsiz, uğraşmadan devam eder. Tabi ki iddia üzerine çeşitli balıklar değişik ortamlarda kısa vadede yaşatılır vede bildiğiniz gibi ölümler onun arkasından hastalıklar başlar sonuç da hüsran ve akvaryumdan soğuma ile hobi başlamadan zevkini çıkarmadan the end olur...:)

m.avcıoğlu bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş