1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Camdaki çizikler

Başlığı 'Genel Tuzlu Su Konuları ve Tartışmalar' kategorisinde eren41 tarafından 27 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. eren41

eren41

İsim:
    EREN BÜYÜKYILMAZ
    elimde öğrenmek için aldığım red sea max 130d akvaryumum var suan 1metre tanka geçtiğim için boşa cıktı camlarında cizik var tabi kücük ve az değil önceki sahibi camı silerken kumla sildiğinden citilemiş nerdeyse :)

bu red sea max tankımı şirkete ofise koymak istiyorum fakat tabiki gelen misafirlere rezil olmakda var camlardaki cizikler yüzünden akrilik değil cam oldugundan bir çözüm bulamadım

daha önce basarılı olmuş biraz arkadaşımız ve yöntem varmı acaba bununla ilgili

Şimdiden tşk ederim ilginize

2. Mertbes

Mertbes

Yer:
    ist
    İsim:
    Mert Besnili
    Merhaba,

camdaki tırnak takılan çizikleri almak imkansız gibi ama çok yüzeysel çizikleri ben eski tankımda Ag SRP diye ingiliz bir pasta ile çıkarmıştım bu pastanın özelliği elle uygulamaya izin vermesi ve araç boyasına zarar verme ihtimalinin düşük olması, extra clear camdaki bulaşık mak. çiziklerine benzer tarzdaki çiziklerin hepsini çıkarttım ben megiuars el pediyle

Sayfayı Paylaş