1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Canlı Doğuran Tankında Sıvı Gübre Kullanımı

Başlığı 'Bitkili Akvaryum Portalı' kategorisinde seven_4u tarafından 4 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

1. seven_4u

seven_4u

İsim:
    Oğuzhan Er
    Canlı doğuran tankıma anubias bitkisi ekledim,yakında java moss'da eklemeyi düşünüyorum...

Bugün birde sıvı bitki gübresi aldım,markasını çözemiyorum yeşil bir kap,üstünde çince bişeyler yazıyor :D

Bunun ne olduğu hakkında fikriniz varsa çok mutlu olurum.Kullanımı hakkındada üstünde çok açıklayıcı bir bilgi yok aslında...

2. Aguila Negra

Aguila Negra

İsim:
    Serdar MUMCU
    Gübreyi almadan önce bu mesajı yazsaydınız daha iyi olurdu,iade şansınız varmı?
    Çince dışında hiç bir şey yoksa resmini ilave edin belki tanıyan çıkar.
    Kara bitkileri için ise faydadan çok zarar verecektir.

3. seven_4u

seven_4u

İsim:
    Oğuzhan Er
    Sıvı bitkileri için olduğu yazıyor gübrenin üzerinde ingilizce olarak,bir yakınımdan aldım..Kendisi petshop sahibi...

Ancak kullanımı ile ilgili detaylı bilgi alamadım ne yazıkki...

4. Aguila Negra

Aguila Negra

İsim:
    Serdar MUMCU
    İngilizce açıklamalar varsa tamamını aktarın,en azından içeriğini yazmışlardır.
    Okunamıyorsa resim iyi olabilir tanıyan kullanan çıkabilir.

5. seven_4u

seven_4u

İsim:
    Oğuzhan Er
    Açıklamasını hemen yazıyorum:

*Contains special formula to ensure your water plants thrive and healthy.Effectively prevent symptoms such as dull growth,weak stem,dyingg leaves and pale vein.Also it helps in preventing growth of algea.Persist dosage of once a weak is recommended to assure you a most healthy and beautiful healthy water plant tank.

Dosage:
    Use the cap as measurement,one capful as 10cc,20cc,applies to 100L of water.

Açıklamalar bu şekilde.
    Eğer yanlış anlamamışsam haftada bir kere;1 kapağı 10cc'lik ölçü alınacak şekilde 100L suya 200 cc kadar eklemem gerekiyor.

Lütfen yanlışım varsa düzeltin...

6. Aguila Negra

Aguila Negra

İsim:
    Serdar MUMCU
    Yanlışınız yok,bir kapak 10 cc,100 litreye haftada 2 kapak 20 cc
    Işıklar kapalı iken,hatta yanmadan bir saat kadar önce uygulamanızı önerebilirim.

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  7. seven_4u

seven_4u

İsim:
    Oğuzhan Er
    Tamam teşekkür ederim ilginiz için...

Sayfayı Paylaş