1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Canlı doğuranlar

Başlığı 'Tatlı Su Üretme ve Yetiştirme' kategorisinde kerem11 tarafından 26 Eylül 2010 başlatılmıştır.

1. kerem11

kerem11

İsim:
    Kerem Ürütürk
    Arkadaşlar Canlı Doğuranları Resimlerle Yavrulamasına Kaç gün Kaldığını Tespit edermisiniz ?

Bu resimdeki balıkta kaç gün sonra yavrular ?

http://img145.imageshack.us/i/platiup6.jpg/

Bu balık kaç günde yavrular ?

http://img98.imageshack.us/i/hamvaliferavh6.jpg/

Şimdilik resimler bu kadar .
    Balık bu hale gelince balığı yavruluğa ayırmak lazımmıdır .Kaç günde sonra yavruluğa ayrımak isteyenler ayırmalılar. ?

Yardımlarınızı bekliyorum.

Resimler Alıntıdır. !

2. molly

molly

İsim:
    eren andinç
    Bildiğim kadarıyla ilk fotograftaki balığın yavrulamasına çok az kalmış. 2 . balığın 1-2 haftası kalmış gibi gözüküyor

kerem11 bunu beğendi.
  3. kerem11

kerem11

İsim:
    Kerem Ürütürk
    Pekala ayırayımmı yavruluğa sizce ?

4. molly

molly

İsim:
    eren andinç
    1. resimdeki plati`yi yavruluga koyabilirsiniz.Akvaryumunuz eyer bol bitkili ise yavruluğa koymak zorunda degilsiniz forumda benden daha çok deneyimli abilerimiz var.İsterseniz onlardan daha çok bilgi edinebilirsiniz.

kerem11 bunu beğendi.
  5. kerem11

kerem11

İsim:
    Kerem Ürütürk
    Pekala Yardm için Teşekkürler.

Malesef bitki yok.Sürekli akvaryuma bakıyorum yavrulama başlarsa hemen yavruluğa almayı planlıyorum.

6. çağlaözyavuz

çağlaözyavuz

İsim:
    çağla özyavuz
    Bence başlamasını bekleme derim sen al tedbiri elden bırakma hemen yiyorlar bende öyle düşünmüştüm bi ara bundan önceki yavruların çoğunu kaybettim yediler :/.

Sayfayı Paylaş