1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Canon IXUS 95 IS

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde YIKIKTEMO tarafından 7 Eylül 2010 başlatılmıştır.

1. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Dün bir makina aldım ve fazla pahalı birşey artık almam dedim. Kampanya vardı ve sağolsun satış elemanı hobici çıkınca indirim yaptı bana. Canon IXUS 95IS aldım 350 liraya.

Tavsiye etti efsane makinaymış nasıldır sizce ?

2. Fatih BARLAS

Fatih BARLAS

Yer:
    Pendik
    İsim:
    Fatih BARLAS
    Abi çok para vermişsin. Ben Fujifilm Av100 12 mp full hd çekimli ve 4 gb kartla beraber 250 tlye aldım Dartyden 1 hafta oldu kampanya devam ediyor. Nerden aldın. Hayırlı olsun güle güle kullan.

3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Bimex mağazasından aldım. 454 lirdan 350 liraya düşürdü. Çok para derken makina mı etmez yoksa daha iyisi mi o paralar ?

4. Fatih BARLAS

Fatih BARLAS

Yer:
    Pendik
    İsim:
    Fatih BARLAS
    Bende alırken araştırdım, Fuji aklımda yoktu aslında ilk etapta Toshiba alıcaktım dedim almadan bi dünyada araştıralım yorumları. Baktım youtubeda çekim kalitelerini karşılaştırdım bütün makinelerin. Sahibindene falan, derken tesatüf makina kampanyaya girdi Fuji. Tam kafamda bunu belirlemiştim şansa. 199 tl makina bi kart aldım yanında 4 gb 249 tl ye mal oldu 12 Megapixel Full ekran HD çekiyo macro çekimi var herşey var. Aldığın makina özellik olarak fuji ile kıyaslanınca 150 tl pahallı. 10 megapixel hd çekimini çekimi nasıl. Olsun alınmış alınmıştır. Keşke haberim olsaydı makinadan memnunum. Hayırlı olsun, Bu ara Bimeks teknosa kazıkçı firmalardır.

Boşver abi güle güle kullan.

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  5. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    İşin tuhafı bir de bilgisayar kasası aldım. :D Toplatacaktım ama uğraşma dedim hazır kasa aldım. Bakalım buna görüşlerin nedir, bir kazıkta ordan yemedik inşallah.

Casper marka.320 gb hard disk. 1 GB rem mi işlemcimi nedir ondan, paylaşımlı 1 gb ekran kartı, dvd, vs vs vs 700 lira.

6. Fatih BARLAS

Fatih BARLAS

Yer:
    Pendik
    İsim:
    Fatih BARLAS
    İşlemcin nedir abi para eden odur bilgisayarda. Masa üstünde Bilgisayarıma sağ tıkla özelliklere gir. Orada yazar.

7. Fatih BARLAS

Fatih BARLAS

Yer:
    Pendik
    İsim:
    Fatih BARLAS
    Valla söylediğin makina sadece kasamı bu arada. Ekran falan?

8. Fatih BARLAS

Fatih BARLAS

Yer:
    Pendik
    İsim:
    Fatih BARLAS
    Sadece kasa ise alman gereken fiyat 350-400 lirayı geçmez.

9. Fatih BARLAS

Fatih BARLAS

Yer:
    Pendik
    İsim:
    Fatih BARLAS
    Abi yaw şu siteyi bi incelesene Tdeltd.com izmirde kankardeşim orada çalışıyor. Deniz akvaryumum yokken muhabbet ediyoduk. Fiyatlardan falan konuştuk bi ara İstanbuldan ucuz canlılar. Dev Psler var, Akvaryumlarda canlı olmayan dekoraasyonları falan. ne getirtebiliriz bizim elemandan ordan mantıklı olarak. Hazır sezonda başlıcakken. Sana Archilles bile ayarlatabilirim. Arkadaşım kendisine alıyomuş gibi alır Büyük bi firma burası. Bi incelersen sevinirim.

10. Fatih BARLAS

Fatih BARLAS

Yer:
    Pendik
    İsim:
    Fatih BARLAS
    Adamlar habire yurtdışına sistem kuruyolar, Türkiyede büyük firmalara holdinglere falan bayağı bi proflar.

11. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Siteyi inceleyelim bakalim tesekkurler. Bilgisayar kasasi sadece, ekran yok ama klavye hediyeli. Islemciyi ogrenirim.

12. lcturkey

lcturkey

İsim:
    Levent Cepdibi
    Temel ab Canoni IXUS 95IS çok güzel bir makinedir.Memnun kalacağına eminim.Bende ağabeyime IXUS 90 'I aldırmıştım çok memnun. Bence Canonun Kompact makineleri içinde en iyi seri IXUS serisi. Hayırlı olsun güle güle kullan.

13. ozgr

ozgr

İsim:
    özgür durmaz
    Abi bence makinayı iyi almışsın değer yani o paraya ;) Fakat o bilgisayara keşke o kadar para vermeseydin :( Gerçi işlemcisi bilmiyoruz ama etmezdi casper o kadar... Gene de hayırlı uğurlu olsun bir sorun çıkmaz inşallah... ;)

14. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Abi makinan hayırlı olsun.Fotoğraf makinasından pek anlamam ama pc kasasını pahalı almışsın gibime geldi. Ben şuan kullandığım pc yi 300 tl ye aldım. Intel pentıum 4 cpu 3,00 ghz 1,5 gb ram 1 gb ekran kartı 80 +160 gb harddisc dvd yazıcı 15 '' lcd monitör,klavye,maus,kulaklık vs vs.

15. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Olcay ekranda dahil 300 lira ilginç rakam. Ben sadece kasa aldım bu paraya. Tabi fiyat farkı içeriği ile alakalı biraz da ama aldığım kurum çok çok pahalıya ürün satamaz zaten.

16. ozgr

ozgr

İsim:
    özgür durmaz
    Abi çok pahalıya ürün satmaz ama marka casper olunca hem insan güvenemiyor hem de marka parası koydukları için biraz pahalı oluyor...

17. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Abi cebinde para keş olduktan sonra gez piyasayı neler alıyosun.:ay: Tabi sen Murat abiyle fazla takıldığından artık sosyeteye geçiş yaptın.Çıkmıyosun markalı yerlerden dışarı.:sar:

18. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Kızmıyosun dimi Murat abi? Seviyorum seni.:em:

19. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Kızmıyorum Olcay, Temel benden sosyete zaten. :sar: Pentium bilgisayarmı kaldı olcay, çok para vermişin bilgisayara.:F

Temel güle güle kullan makinelerini.

20. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Çok kırıcı oluyorsun bazen ( kol, bacak) :F Sosyeteyim artık arkadaşım kusura bakmayın. Çift çekirdekten aşağısı kurtarmıyor. Site acaba yavaş mı diye size soruyordum inan site şimşek gibiymiş yeni pc kullanınca anladım.

Birgün herkes sosyete olacak.:F

reis bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş