1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

CaribSea Kaya Çeşitleri

Başlığı 'Tuzlu Su Kimyası ve Ekipman Portalı' kategorisinde Toygar NİRON tarafından 25 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Toygar NİRON

Toygar NİRON

Yer:
    İstanbul/Türkiye
    İsim:
    Toygar Niron
    Merhaba;

3 farklı modelini bulunuyor. bunlardan biri dekarasyon diyerleri ise reef adı altında geçiyor ama görsel olarak ayrımları nasıl bilemiyorum. Gidip zamanda kaybetmek istemiyorum. Belki bilen gören birileri bu 3 kaya arasındaki farkı bana anlatabilir diye düşündüm.

2. Azmi Sönmez

Azmi Sönmez

İsim:
    Azmi Sönmez
    Size mail ile dönüş yapt1m Toygar bey ;)

South seas tavsiye ederim eger Deniz akvaryumunda kullan1l1caksa,

sayg1lar

3. Toygar NİRON

Toygar NİRON

Yer:
    İstanbul/Türkiye
    İsim:
    Toygar Niron
    Azmi Bey adres doğru:) İstanbula taşınınca size de gelemez olmuştuk. Açmışsınız burada da bir şube. Hayırlısı olsun diyorum. Yakında geleceğim kurulumum ardından. Aslında merak ettiğim ve istediğim iki ayrı model almak ve harmanlamak. Kısaca bir tasarım hazırlamak delip, kesip, biçip, yapıştırıp. İlginiz için teşekkür ederim. Ben kontrollerini sağlıyayım hemen.

Bir de hazır sizi yakalamışken sormak isterim; Malum Türkiye disbiritoru sizlersiniz. Elimde bir adet BK Cone 180 bulunuyor orjinal Red Dragon motoru ile. Bunu harici olarak çalıştırabilirmiyim ? Çalıştıramaz isem bana tavsiye edebileceğiniz bir motor olabilir mi?

4. Azmi Sönmez

Azmi Sönmez

İsim:
    Azmi Sönmez
    maalesef harici çal1stirmazsiniz onu :)

tavsiye edebilicegim motoru anlamadım ama, external motormu ariyorsunuz? oyle ise newjet ler harici su disinda calisir merak etmeyin, onu tavsiye ederim. fiyatida uygun performansida cok iyi, bi red dragon değil belki ama :) bütçe ile alakal1, red dragon düşünmezseniz newjet kullanin. ikiside harici calisir,

kaya konusunda diğer modelleri düşünmeyin lütfen. diğerleri deniz için cok iyi değil, South seas gözenekleri yapisi vs. tam deniz için. ama tavsiye ettiğim ne kadar koyacaksiniz bilmiyorm ama mesela 3 kutu 50 60 kilo South seas kullanacaksaniz, yanina bi 10 kilo ithal fiji kayasi canl1 kullansaniz cok cok iyi olur. biz bu sekilde yapıyoruz cidden faydali oluyor

saygilar

Sayfayı Paylaş