1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Cep telefonu

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde Alparslan tarafından 13 Aralık 2012 başlatılmıştır.

1. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Bu aralar dışarıda işler yapıyorum bu yüzden tabatalklı ve navigasyonlu hem ucuz olacak hem güzel olacak :) bu konuda bilgisi olan abilerimin ve arkadaşlarımın önerilerini bekliyorum...:)

ßy Mirac Küçükerdem bunu beğendi.
  2. Ankaraguclu

Ankaraguclu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Miraç küçükerdem
    Şu tapatalk'ın beleşi yok ya benim telefonda her halt var ama WİFİ'ye Bağlanmadan İşe yaramıyor :D kablosuz neti olan bir yer bulacaksında orda duracaksında işini halledeceksin vay babam vay :D artık internet paketi almayı düşünüyorum ama telefonumdan çok memnunum.

HTC EXPLORER a310e

Alparslan bunu beğendi.
  3. Toprak Akalın

Toprak Akalın

Yer:
    MERSİN
    İsim:
    Toprak Akalın
    Androidlerde uygulamalar beles indirilebiliyor bazi sitelerden apk olarak. Ucuz, guzel ve navigasyonu iyi diyorsun... Bence htc veya xperia modellerine bak samsungda 800 lira asagi telefonlari cop bence. Wonder olabilir, uygun kampanya bulursan bir bak derim. Ayrica blackberrye yonelme, 25 yas altina gitmez bb,ayrica uygulamalari beles indiremiyorsun.

Tepetaklak

Alparslan bunu beğendi.
  4. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan
    ah be alpi nerdeydin 2 ay önce benim telefonu 300 liraya verdim hemde yok yok tu sana lazım olacağını bilseydim hediye ederdim vallahi.

5. Ankaraguclu

Ankaraguclu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Miraç küçükerdem
    Toprak o Program ne öyle (TEPETAKLAK) temo25temo25 Oyy öldüm akşam akşam ya :koptum::koptum::koptum:

Toprak Akalın ve Alparslan bunu beğendi.
  6. nemesistr

nemesistr

Yer:
    sakarya/istanbul
    İsim:
    eyup yayla
    HTClerden kesinlikle uzak dur bence ustam.. Bende var 3 kere servise gitti. 3ünde de ne kadar değişmemesi gereken parçası varsa bile onlar da dahil değişti.Ama bu kötü oldu. Çok takılıp duruyor şuan telefonum ve bazen beni deli ediyor..Bir daha bozulursa zaten yaptırmama kararı aldım. Bu arada telefonu Nisan 2012 ayında aldım.. 1 sene olmadan 3 kere gitti geldi. Bu sırada serviste durma süresi en kısası 28 iş günü en uzunu da 35 iş günü oldu.
    Türkiye distribütör garantili aldım ama nasıl distribütör ise sabit telefondan hiçbir şekilde ulaşamıyorsunuz.İlla yanlarınıza gitmeniz lazım o zamanda adam gibi ilgilenen yok. Benim canım çok yandı sizin yanmasın..

Alparslan bunu beğendi.
  7. KGEYGS

KGEYGS

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Yusuf Şahin
    Amerikadan getirttiğim Iphone 5 At&t galiba. Sim kilitli parası verdik yalnız:confused:

8. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Güle güle kulan abi...

9. KGEYGS

KGEYGS

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Yusuf Şahin
    Ağlayarak bile kullanamıyoruz. Değişmesi lazım:(

Erdem. bunu beğendi.
  10. Tokitoksar

Tokitoksar

Yer:
    Nevsehir
    İsim:
    Tansel Okşar
    Versiyonu kac?

11. bulents

bulents Özel Üye

Yer:
    İstanbul
    Kilit açılır, kayıt yaptırdın mı geldiğin zaman. 1 ay içinde kayıtlanması gerek.
    Htc ilk dokunmatik telefonu yapan, android işletim sistemini yıllar önce ilk resmi cihazda kullanan marka. Yıllarca kullandım değişik telefonlarını. Üst seviye modelleri taş gibidir. Sense arayüzü hala benzersiz ve müthiştir bana göre.
    Her marka da zayıf malzeme kullanılan model olur. Yada şanssızlık diyelim.:)

12. harfuzmani

harfuzmani

Yer:
    Bursa
    Sım free değilse kayıt yaptırsada bir işe yaramaz diye biliyorum Bülent Abi.O ülke dışında çöp oluyor yani.

Iphone 4s

13. bulents

bulents Özel Üye

Yer:
    İstanbul
    4s lerde çözmüştük konuyu sim kilidi açılıyordu bir şekilde. 5 i araştıralım vardır bir çaresi :)

harfuzmani bunu beğendi.
  14. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Abi ağlama ya :( Şanslısın genede Bülent abi el atı çözer İnş...:)

15. KGEYGS

KGEYGS

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Yusuf Şahin
    Şuan fotoğraf yükleyemiyorum da telefonun üst tarafında boydan boya ker ikon var. Işık hüzmesi gibi üst tarafına basınca sönüyor bırakınca yanıyor. Ekrandan bir sıkıntı mı yoksa AT&T ile bir alakası var mı bilmiyorum. Belki onların simini takınca çözülüyordur. Mekanik bir arıza da olabilir. Bana amerika yolu göründü tüh bak:D

16. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Yusuf abi bir dünya uçak parası tutar en iyisi buradan al daha kârlı çıkarsın...:koptum:

17. harfuzmani

harfuzmani

Yer:
    Bursa
    Abi çözmüştük dediğin bir şekilde burdada yapıyorlar ama hiç şarzını bitirmeyecen,bitirince bir işlemler yapıcan tarzında felan.Senin yöntem başka ve kolay ise düşünülebilir!yoksa kim uğraşacak onunla benim veletlerin eline geçtimi şarjını bitirmeden getirmiyorlar :)

Iphone 4s

18. KGEYGS

KGEYGS

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Yusuf Şahin
    Apple store.a mail attık. Bakalım alan ayrı. Mail sahibi ayrı. Ararlarsa konuşacak kisi ayrı. Hayırlısı :)
    ImageUploadedByTapatalk1355661980.030123.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

19. bulents

bulents Özel Üye

Yer:
    İstanbul
    Sim lock işlemi yazılım ile yapılıyor, bir kod girerek açılıyor normalde. Tr de de bu iş böyle. Normalde ülkemizde yasalar gereği her operatör talep edildiğinde unlock kodunu vermek zorunda. Diğer ülkelerde de ülkesine göre kural değişiyor. Amerika da kurallar bildiğim kadarıyla bizimki gibi.
    EMail i apple store'a değil de AT&T ye atman gerekirdi Yusuf. Okuduğum kadarıyla yoğunluk sebebiyle email ile başvurulara inceliyoruz gibi bir cevap verip sonra dönmüyorlarmış. Telefon ile müşteri hizmetlerini arayıp yaptıranlar varmış :)

20. mertyılmaz

mertyılmaz

İsim:
    Mert
    İngiltereden bende aldım 1 ay önce iphone 5 pasaporta işlettim ve hiç bir sorun olmadan kullanıyorum.

Sayfayı Paylaş