1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Cep telefonundan masaüstü modu açılmıyor.

Başlığı 'Genel Tuzlu Su Konuları ve Tartışmalar' kategorisinde Ahmet Solmaz tarafından 6 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. Ahmet Solmaz

Ahmet Solmaz

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Ahmet Solmaz
    Foruma cep telefonundan girdiğimde masaüstü(klasik) görünümde açmak istiyorum ama açılmıyor.
    Bu problemin giderilmesi faydalı olur diye düşünüyorum.

2. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Tapetalk mı kullanıyorsunuz Ahmet bey, bende hep tablet kullanıyorum tapetalk ı kaldırdım şimdi normal görünümde kullanıyorum. Bu teknoloji olayından pek anlamam yazarım ve okurum sadece.:D

Ahmet Solmaz bunu beğendi.
  3. Ahmet Solmaz

Ahmet Solmaz

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Ahmet Solmaz
    Yok tablette de açılmıyor.:D
    Cep telefonu modunda açılıyor. Sadece ana başlıklar görünüyor.
    Tapatalk kullanmıyorum.

4. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Valla ben bir şekil yapıp düzelttim ama nasıl yaptın diye sorarsan kafayı yerim bulmak için, en iyisi bilenler tarif etsin.

5. Ahmet Solmaz

Ahmet Solmaz

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Ahmet Solmaz
    Masaüstü modunda aç diyorum yine cep telefonu modunda açılıyor. Hem cep telefonundan hem tabletten denedim aynı sıkıntı var.

6. ka2n

ka2n

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Kaan AYDINOĞLU
    Bende kafasina gore. Bazen mobil bazen masaustu aciyor cozemedim.

Düzenleme: 6 Şubat 2015
  7. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Tapatalk kullanmıyorum ben de. Forum asagidaki ekran görüntüsü gibi açılır. Bu mobil sıkıştırma versiyonudur. Mobil bağlantıda bu stil açılır. Eski Forum sprintleri masa üstü görüntüsünde açılır, modern yazılımlar hız ve tasarruf için bu şekildedir. Yani bu görüntü aslında masa üstü görüntüsünün sıkıştırılmış halidir.

Screenshot_2015-02-06-14-14-35.png

Pennywise, ka2n, veysel ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  8. Ahmet Solmaz

Ahmet Solmaz

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Ahmet Solmaz
    Evet aynen bu şekilde açılıyor ama yan taraftaki güncel mesajlara, ilanlara vs ulaşılamıyor.Temel bey arayüzü düzenleme ve normal masaüstü şekilde açılmasını sağlama şansınız yok mu.

YMR_AY bunu beğendi.
  9. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    AHmet hocam bu farklı bir şekilde olmuyor, bende tableti dik kullandığımda bu yukarıdaki gibi ama yan kullandığım için normal bilgisayar yani klasik şekilde kullanabiliyorum.

Ahmet Solmaz bunu beğendi.
  10. Ahmet Solmaz

Ahmet Solmaz

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Ahmet Solmaz
    Veysel bey ama bunu cep telefonundan masaüstü modunda kullanmak daha iyi olmaz mı. Bütün akvaryumla ilgili forumlarda bu özellik var ve çok kullanılışlı. Bu cep telefonu arayüzü angaryadan başka birşey değil. Cep telefonundan masaüstü modunda açılmaması bir eksiklik. Umarım bu eksiklik düzeltilir.
    Ben şahsen sırf bu mevcut arayüz sebebiyle cep telefonundan girmeye üşeniyorum.

YMR_AY bunu beğendi.
  11. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Genel kullanıcılardan sizin bahsettiğiniz arayüz şekline kullanamama baabında şikayet hiç gelmedi bu güne kadar. Yukarıda Temel abi açıklamış yeni ve eski ara yüz karşılaştırmasını.

ka2n bunu beğendi.
  12. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Yan taraftaki güncel son konu ve mesajlar aynen var, sadece sıkıştırılmış olduğu için altta çıkar.

Screenshot_2015-02-06-15-38-25.png

13. Ahmet Solmaz

Ahmet Solmaz

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Ahmet Solmaz
    Seçim sizin tabiki, çoğu sitenin kullandığı masaüstü modunu kullanmamak tamamen tercih meselesidir.
    Temel bey aşağılara inene kadar bir sürü uğraş, kullanılabilirlik açısından pratik değil benim düşünceme göre.
    Ben size yardımcı olmak için bu durumu dile getirdim :)
    Umarım yanlış anlaşılmamışımdır..saygılar sevgiler..

veysel bunu beğendi.
  14. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Teşekkürler ama bu özellik forum sürümü ile geliyor, herhangi bir ayar yok. Dedigim gibi diğer yerlerde olması yazılım ile ilgili ve günümüzde doğrusu da bu. Bir şikayet de almadık aslında ama yine de isteyenin seçeceği bir ayar olsa açardık.

veysel bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş