1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Cesitli fosforik lps mercanlar

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Canlı İlanları' kategorisinde utkufk tarafından 1 Eylül 2016 başlatılmıştır.

1. utkufk

utkufk

İsim:
    Utku
    Herkese merhaba,

Tamamen sps'ye dondugum icin elimdeki lps'leri yavas yavas tanktan cikarmaya karar verdim. Canlilar asiri akintidan fotolarda kucuk cikiyor, lps tankinda resimlerin 1,5 kati hacimlenir. Merak edene tamamen acmis resimlerini iletiebilirim whatsapptan.

Otopus coral rezervedir. Onun disindaki fiyatlari pazarlik ile ugrasmamak icin aldigim fiyatlarin altina yazdim.

Mavi uclu xxl elegance coral, ici yesil. En az 3 senelik bir canli, dayanikli elegance turlerinden. Fiyati 250TL.
    IMG_2225-1.JPG
    Dev bubble coral. Actigi vakit en az 30 cm. Dayanikli bir mercan. Led altinda epey fosforik. Fiyati 300TL.
    IMG_2227.JPG

IMG_2228.JPG

5 kafa hammer coral. Ici yesil uclar pembe. En az 5 kafa saydim. 150TL.
    Kirmizi goniapora. 150TL. Duzenli olarak reefroids ile beslendi. Hizli buyuyor.
    Helofungia. 150TL. Actiginda tatli tabagindan biraz buyuk. Dibi acik nukleer yesil, kollar daha koyu ton yesil, uclar pembe 150TL.
    Devil's hand soft coral. 2 adet mevcut, biri bordo biri acik pembe. Tanesi 80TL.
    IMG_2230.JPG

Iki tip polyp bulunuyor. Biri yesil kahve, 15 cm. Fiyati 100TL.
    Digeri nuclear green denilen kapali oldugunda bile fosforik yesil gorunen polyp. Fiyati 150TL.
    image1.JPG

Toplu alim olursa kucuk zoa ve monti sps fraglari hediye edecegim.

Telefon: 0532 454 54 48
    Isim Utku. Yer Cekmekoy Istanbul.

Ekli Dosyalar:

2. bilal_68

bilal_68

İsim:
    bilal
    Kaç çeşit renk plate var. Kırıp satabilir misiniz ?

3. utkufk

utkufk

İsim:
    Utku
    Kirmizi, turunu-pembe, ucuk pembe, mor ve yesil var. Bazilarini kirabilirim.

Sayfayı Paylaş