1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Cevap

Başlığı 'Site Klavuz-İstekler' kategorisinde Burak23 tarafından 30 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Burak23

Burak23

İsim:
    Burak Özgür
    ''Tarçın akvaryumda değişim yapmadı'' adlı konum hakkında birkaç üye boş boş yorum yazmış ve konu kilitlenmiş....O yüzden ayrı bir konu açtım...Ben işe başladım.Sabah altıda gidip akşam 9 gibi geliyorum....Yani bilip bilmeden saçma saçma yorumlar yazmayın...Zaten forumda bana şu ana kadar doğru cevap veren olmadı.... :uyari:

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Hiç bir zamanda cevap alamayacaksın bu şekilde gidersen Burak. Buranın hızlı akışına teşekkür eden onlarca mesaj okuduk ama senin gibi cevap alamadığını yazanların olmasını da çok istedik açıkcası. Çünkü kısır...anlaşılamayan...yazılanı uygulamayan ve uygulamayacak olan ve yine kafasını sağda ve solda karıştıran hiç bir üye cevap alamayacak.

Bu tarz konulara cevap yazacak diğer tüm platformlar senindir ama bu şekilde burda olmaz. Biraz da kendine sor istersen. Sana diğer arkadaşlar gibi yazdığım mesajları hatırla ama ardından Dıy filtre konuna salyangoz da olur mu diye sorduğunda portal senin için fazla olmuştu zaten.

İkonların kullanımın dahi bir şekli vardır ve bu şekle uyman gerekir.

Bu konuyu da kilitliyorum çünkü zerzenişinin haklı olabilecek bir yanı dahi görülememiştir. Meşgul olunacak kadar önemi yok. Sen biraz düşün ve yeni bir konu aç ama bu sefer sana yakışsın yeter.

Sevgiler...

Erman Pehlivan, cirol ve mustafa karaeli bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş