1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Challenger Köpek Balığı

Başlığı 'Japon, Vatoz, Çöpçü ve Diğer' kategorisinde KaderiniSev tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. KaderiniSev

KaderiniSev

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Buğra Murat Köse
    Bugün 2.gün balığın yem yediğini görmedim hasta filan değil ama nasıl yem yiyor bu balıklar?

2. Ben challenger beslediğim zaman dip yemi kullanırdım ağız yapısı gereği.mesela ciğer kurusunu deli gibi yerlerdi:)

Alparslan bunu beğendi.
  3. KaderiniSev

KaderiniSev

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Buğra Murat Köse
    Abi ben molilerle beraber besliyorum arkadaşım verdi 1 tane ilk gün moliler biraz kovaladı ama şimdi kovalama filan kalmadı ama balık yukarıda çıkmıyor aşşada inmiyor ortalarda dolaşıyor anlamadım gitti valla :)

4. Balığın challenger olduğuna eminmisin pengasus olmasın fotosunu görsek diyorum.Challenger ise zaten o akvaryumda aç kalmaz.:)

5. KaderiniSev

KaderiniSev

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Buğra Murat Köse
    İşte bundan abi :D pangassius.jpg

Alparslan bunu beğendi.
  6. Resimdeki balık pengasus, challenger değil:)Akvaryumun da da birçok tür var. Pengasus beslemek istiyorsan büyük akvaryumda tek tür beslemelisin. Pengasustan başka balık olmamalı akvaryumda, ayrıca pengasus ların görme yetileri çok gelişmemiştir bu yüzden ışıkta rahatsız olurlar, suyun içindeki titreşimlerle hareket ettikleri için akvaryumun içi dekor olarak sade olursa balıklar daha rahat ederler.

-doctore- ve Alparslan bunu beğendi.
  7. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Bu resimdeki balık pangasus kedi balığı cinsinden kendisi. Ben şirketteki bitkili ve canlı doğuran balıklarının içine almayın ısrarlarıma rağmen aldılar ve yem yemediği için çok zayıflayıp öldü. Kesilikle eskiden aldığımız siyah dip yemleri vardı onlardan bulup almanı tavsiye ederim.

8. KaderiniSev

KaderiniSev

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Buğra Murat Köse
    O zaman arkadaşa geri veriyim çünki balık dibede inmiyor yukarıda çıkmıyor ortalarda yüzüyor eziyet olmasın hayvana.

Alparslan bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş