1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Ciklet Balığında Dişi Ağzına Dişiden Yumurta Alırmı ?

Başlığı 'Tatlı Su Üretme ve Yetiştirme' kategorisinde Ethem Avcı tarafından 1 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Ethem Avcı

Ethem Avcı

İsim:
    ethem avcı
    Merhaba arkadaşlar Başlıkta da belirttiğim gibi dişi prenses dişi prensesten yumurta alır mı ağzına ?
    3 tane beyaz prensesim var damızlık. 1 erkek 2 dişi. 1 dişi çok baskın akvaryum da kendine yer yapıyor kumu kazıyor bölgesine yaklaştırmıyor..
    diğer dişim ise sakin yapılı ayrıca erkekte sakin. Öyle sürekli çiftleşme isteği görmedim şimdiye kadar erkekte ama Sanıyorum sakin olan dişimin ağzında yumurta var . Yem atıyorum yemiyor ve ağzının içine baktığımda beyaz beyaz şeyler var. bi ara 2 dişi bi araya geldi ve yumurta döker gibi oldu. Acaba Dişi dişiye yumurta döküp ağzına yumurta alır mı ?

Alparslan bunu beğendi.
  2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Her şey mümkün...

3. Bozzzok

Bozzzok

Yer:
    İzmir, Turkey
    İsim:
    Onur Bozok
    Taşıyıcı anne :)

Crushinq bunu beğendi.
  4. Crushinq

Crushinq

Yer:
    istanbul
    İsim:
    Atilla ŞİRELİ
    :koptum::koptum: Mümkün mü acaba? :D

5. Ethem Avcı

Ethem Avcı

İsim:
    ethem avcı
    :DBilmiyorsunuz bari yorum yapmayın değil mi ?

6. Crushinq

Crushinq

Yer:
    istanbul
    İsim:
    Atilla ŞİRELİ
    Bilmiyorum, bozzzokun tasiyici anne demesi hosuma gittigi icin guldum. Mumkunmu diyede ciddi sordum:olmadı:

7. condor10ur

condor10ur

Dişi sandiginiz balik erkektir muhtemelen. Yada erkeginizde is olmadigindan, kizismis hayvanlarda görülen es cinsellik belirtileridir ve eğer kesin 2 balikta dişi ise yumurtalar döllenmemiş tir. Bekleyip sonucu görmeniz gerek. Fakat ilk yumurtaları ise zaten büyük ihtimal yutacaktir. Uzun lafin kisasi biraz zaman gerek.

General İOS Mod cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş