1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Ciklet Balık Türleri Hakkında

Başlığı 'Malawi Cichlid Forumu' kategorisinde gökhan büyükhız tarafından 1 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. gökhan büyükhız

gökhan büyükhız

İsim:
    gökhan büyükhız
    Merhaba arkadaşlar,

Forumu bir süre takip edip yeni üye oldum. Ben yıllardır japon türleri besledim yaklaşık 6 ay kadar önce bıraktım. Akvaryumum boştu. Ben de 20 gün kadar önce tekrar faaliyete geçirdim.benim 68*68*45 ölçülerinde tankım var 200 lt civarı farklı bir tür beslemek istedim.bir arkadaşım sarı prenses önerdi ve bana 5 büyük 1 orta boy ve 3 tane de yavru sarı prenses hediye verdi.ben de bunun yanına akvaryumcuya danışarak 1 çift ahli ve 3 adet bununla yaşayabilen balık aldım.bunlar sizce uygun mudur? Ya da yanına başka hangilerini koyabilirim?Ben ilk defa bu tür balık beslediğim için bilgim yok.

İlgilendiğiniz için şimdiden teşekkür ederim.

2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Merhaba Portala hoş geldin abi,aldığınız cikletler birbirleriyle yaşarlar sıkıntı çıkmaz,karma ciklet akvaryumu olmuş çok güzel rengarenk ve daha çeşitlerde ekleye bilirsin,balıkları iyi günlerde besle...:)

gökhan büyükhız bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş