1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Cikletlere Yuva

Başlığı 'Akvaryum ve Dekor Yapımı' kategorisinde lepistes tarafından 12 Aralık 2009 başlatılmıştır.

1. lepistes

lepistes

İsim:
    Muhammed Ali Tavur
    Lepisteslerin ölümünden sonra boşalan akvaryumuma kardeşimin isteği üzerine bir kaç çeşit ciklet getirdim(iceman, sarıprenses, yunus, ahli). Delikli kaya ekledim. Bir de akvaryumun yan tarafına 50'lik 10 cm boyunda pimaş borudan mağara yapsam olur mu?

2. hasanacar

hasanacar

İsim:
    Hasan Acar
    Cikletlere Yuva

Aldığınız balıklardan ben de besledim pek hoşuma gitmedi. Ayrıca besleyecekseniz sadece Yunus besleyin. Çünkü elden çıkarırken diğerleri pek para etmiyor. Hem Yunuslar mağara felan yerine geniş yüzme alanlarını seviyorlar.

3. lepistes

lepistes

İsim:
    Muhammed Ali Tavur
    Cikletlere Yuva

Hasan abi bana kalsa onlarıda beslemem, parası sorun değil arkadaşımdan hediye olarak geldi.

4. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Cikletlere Yuva

Hasan abi seni kınıyorum. Direk ticari açıdan yaklaşıyorsun olaya. :uyari: Gerçekten bu hiç hoşuma gitmedi.

RuFKaD bunu beğendi.
  5. Rador

Rador

İsim:
    Rador
    Cikletlere Yuva

Fatih sana katılıyorum.Gerçekten bir balığa kötü denmesini hiç istemem.Çok güzel canlılar.Severek bakarsanız nasıl güzel oluyorlar bir bilseniz hehe.gif :uyari:

RuFKaD bunu beğendi.
  6. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu
    Cikletlere Yuva

Muhammed Bey akvaryum hacminiz nedir?. Birazdaha bilgi verirseniz, akvaryumunuz hakkinda daha çok yardim alicaksinizdir.

7. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Cikletlere Yuva

Balıkların türleri her zaman göreceli olmuştur. Benim hayallerini kurduğum ve nerdeyse bir maaşımı verdiğim balık için yaşayan kaya daha güzel diyenler oldu. Adam onu seviyor ve onun için French angel kötü balık olabilir.

Fatih herkesin fikrine düşüncesine saygı duymak gerek. Ticari bakmak değil sadece hobiciler zaman zaman tür değişimi yaptığında balıklarını değerlendirmek ister.

Üstelik balıkların değerinden söz eden birine kınama yollarken 3 liralık hediye ilanlarının peşine koşulduğunu, nasıl özel trafiğin yaşandığını unutmamamız gerekir bu yorumları yaparken. hehe.gif Hediye kovalamak farklı diye düşünülebilir ama amaç hobiyi kendi adına ucuzlatmak ise aynı kapıya çıkar. :)

Sayfayı Paylaş