1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Cinsi Ne?

Başlığı 'Malawi Cichlid Forumu' kategorisinde furkanready tarafından 11 Mart 2010 başlatılmıştır.

1. furkanready

furkanready

İsim:
    Korhan HAZIR
    Bu balıktan 2 tane var Fakat Cinsini bulamadım bazen zebra gibi çizgileri oluyor bazen benekleri oluyor bazen normal oluyor.???

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Cinsi Ne?

Balığınız yunus Cichlid türü. Benekleri normaldir ve zaman zaman belirginleşir. Özellikle yavru döneminde.

3. lepistes

lepistes

İsim:
    Muhammed Ali Tavur
    Cinsi Ne?

Furkan balığın Temel abinini dediği gibi yunus ciklet. Sana bir tavsiyem olucak. Akvaryumdaki o kaba taşları çıkartıp yerine ince yapılı taşlardan oyuk oluşturursan hem görüntü güzel olur hemde balıklar için biraz daha alan genişler.

4. keskinerkan

keskinerkan

İsim:
    Erkan KESKİN
    Cinsi Ne?

Evet arkadaşların dediğigibi balığınız yunus yavrusu gayette sağlıklı duruyor maşşallah

5. ozgr

ozgr

İsim:
    özgür durmaz
    Cinsi Ne?

70 lt akvaryumda bir de yunus olması çok vahim o balık için. hehe.gif

6. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Cinsi Ne?

Arkadaşlara katılıyorum Furkan Bey. 70 litre gerçekten balık türünüz için az. Yaşayıp sağlıksız olmaları ve ya ne kadar yaşadıklarından ziyade bu durum bir hobiciyi akvaryum anlamında da tatmin etmez bence.

Bu yüzden daha uygun bir balık türü seçmeniz sizin akvaryumdan daha çok keyif almanızı sağlar.

7. furkanready

furkanready

İsim:
    Korhan HAZIR
    Cinsi Ne?

Anladım Bilgilerinin İçin Ayrıca Teşekkürler Ederim :)

Sayfayı Paylaş