1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Clarkilerimin biri öldü...

Başlığı 'Hastalık/Parazit Tanı ve Tedavileri' kategorisinde MYTHDIVER tarafından 16 Ekim 2009 başlatılmıştır.

1. MYTHDIVER

MYTHDIVER

Arkadaşlar
    Görev değişikliği nedeniyle 2 haftadır fırsat bulup ne eve doğru dürüst gidebildim nede nete girebildim.Geçen akşam eve gittiğimde Clarkinin bir keyifsizdi eşimde 2 gündür yem yemediğini söyledi.Sabah uyandığımda ortalarda yoktu akşam eve geldiğimde yine yoktu bir de baktım domates anemon yarısını erittmiş.Balık zor yüzüyordu zaten herhalde yakalayıp yedi.
    Önümüzde ki çarşamba yeni bir tane alacağım acaba dişi erkek olayında sorun çıkar mı?Çünkü gözlemlerime göre ölen balığım erkek yaşayan balığım dişi olmuştu.Gelen balık diğer balığımın cinsiyetini değiştirir mi ?

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Hocam gecmis olsun, kucuk boy alirsan sorun cikma riskini azaltirsin. Levent'e yazdim ben bu Saroz'un suyunu sevmedim hic. Olmamasi gereken olum olmus gerci baliklarin geldigi halini bilemiyoruz ama ben Saraz suyunu sevmedim yalan yok. Senin yerinde olsam bir miktar suni tuz ile su degisimi yaparim.

Cep mesaj...

Sayfayı Paylaş