1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Co2 Zamanı Geldimi ?

Başlığı 'Bitkili Akvaryum Portalı' kategorisinde fth-94 tarafından 2 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

1. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Merhaba,

Bitkili tankım için Co2 kullanma zamanı geldiğini düşünüyorum. Maaliyetsiz bir Co2 sistemi önerebilirseniz sevinirim. Maaliyeti 10-15 lirayı geçerse malesef imkansız oluyor. Çünkü bu ay kargolar gübreler filan derken çok aştım limiti.

Birde internette gezerken böyle bir tablet gördüm acaba gerçekten ektkilim ?
    http://www.otuz.com/azoo-co2-plant-30-tablet.html

2. Kubilay*

Kubilay*

Yer:
    Bahçeşehir / İST
    İsim:
    Kubilay Atik
    Benim gibi pet şişeden yap gayet iyi çalışıyor :)

3. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    verim alıyormusun O2 kabarcıkları çıkarıyormu bitkilerin ? :) Birde kullandığın sistemi anlatırmısın. Sanırım mayalı sistem.

4. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Co2'yi mayalı sistem yap en ucuz bu Fatih, yada sı carbon vereceksin, Flourish Excel bununda 250 ml 20-25 TL civarı, uzun süre gider....100 litreye 2.5 ml kullanıyorsun.....

En sağlıklısıda tüp, buda 200 TL civarı tutar.... Büyük akvaryuma geçtiğin zamanda rahat edersin.... 2 kg. tüp yaklaşık 4 ay gidiyor.....

5. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Murat abi mayalı sistem ile ilgili düzgün bir konu linki verirmin portalımızdan. Ben baktımda farklı ölçüler var. Senin veya diğer arkadaşların kullandığı yapım aşaması baştan sona anlatılmış bir konunuz linkini istiyorum varsa. :) :)

6. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    fth-94 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş