1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Compressiceps RedFinlerim yem kusma :S

Başlığı 'Tanganyika Balıkları Forum' kategorisinde Lake Tanganyika tarafından 17 Aralık 2009 başlatılmıştır.

1. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar
    Merhaba;

Benim Compressiceps RedFin'lerim yemi yuttuktan sonra kusuyorlar geri .8. bunu sebebi ne olabilir yemler filan taze 1.5 hafta oldu alalı neden sizce kusuyor olabilir yemi tamamen yuttuktan sonra 2-3 dk sonra kusuyorlar. .8.
    Cevap yazan herkese teşekkür ederim...

2. turqer

turqer

İsim:
    Türker Sezgin

Daha önce hangi yemin verildiğini öğrendin mi, aynı yem mi?
    1,5 haftadır mutlaka yem almışlardır herhalde. Bu sorun aniden mi başladı?
    Akvaryumdaki diğer balıklarda her hangi bir sorun var mı?
    Tamamen yuttuktan sonr nasıl kusuyorlar Yavuz? :bilmem: İyi gözlemle bakalım. Sadece ağızlarında çeviriyor olmasınlar...

3. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar

Yok aynı yemi kullanmıyorum 5-6 çeşit yem ile besliyorum spirulina, tubifex, bitkisel, karide, ev yapımı tam proteinli yem veriyorum. sadece Compressiceps'lerim yapıyor. Aniden çıktı bu bende anlamadım neden olduğunu .8. ama yem olarak en son verdiğim tubifex'i kusuyorlar, kesin yuttuktan sonra kusuyorlar çünü sıvımsı bir madde'de çıkıyor yem parça parça ufak halinde çıkıyor. Ağzındada çevirmiyor çünkü hep esniyoryorlar uykuları varken. Cevap için teşekkürler Türker abi.

Sayfayı Paylaş