1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Coway Su Arıtma Kurulumu

Başlığı 'Akvaryum Malzeme Rehberi' kategorisinde YIKIKTEMO tarafından 18 Ocak 2011 başlatılmıştır.

1. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Selamlar,

Müdürümün talimatıyla bugün Coway marka su arıtma cihazı bağlattım. Cihaz hoşuma gitti ama bilindik şekilde temizleyip sunduğu suyun debisi hepsinde olduğu gibi düşük. Tabi kendi deposu var 5 litrelik ve ilk etapta deposu doluyor. Depo dolduktan sonra daha debili bir su vermeye başlıyor ve depo sürekli tamamlanıyor otomatik olarak. 5 adet filtre haznesi bulunuyor ve mebran dahil. Cihazdan çıkın suyun değerlerini birkaç gün içinde labaratuvarlarından yollayacaklar.

Ellerinde bir değer şeması var ancak ben istedim tekrar mevcut cihazın değerlerini. Tuzlu su akvaryumum da zaman zaman su alıp kullanacağım. Mineral filtresi bağlatmadım ama istersek bağlanabiliyor.

Kurulum aşamalarını sizlerle paylaşmak istiyorum. Cihazın fiyatını fatura yarın gelince öğreneceğim.

Courageous, hasanaytekin ve zgrkaralar bunu beğendi.
  2. Courageous

Courageous

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Özkan Yürekli
    Hayırlı olsun Temel Abi, değerler birçıksın bakalım nasıl, birde fiyatı nekadar onuda öğrenmiş olucaz. Ben beş filiterli, amerikan mebranlı 250 TL ye buldum :) Yakın zamanda kurmayı düşünüyorum, Yakın dedim de 2 ayı bulur...

3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Fiyat ve değerleri öğrenip yazacağım elbette ama fiyatının senin söylediğinden çok üstte olacağını düşünüyorum Özkan.

Filtreleme düzeni fotoğrafını buldum.

4. Courageous

Courageous

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Özkan Yürekli
    İnşallah parasına göre değerler verir...

5. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Ürün fiyatı 1380 dolar. Diğer seçenek ayda 35 dolar ve filtre değişime karışmıyorsunuz. Uçuk fiyat bence.

Sayfayı Paylaş