1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Cumartesi süprizi!

Başlığı 'Hayata Dair Her şey' kategorisinde ogurcay tarafından 8 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

1. ogurcay

ogurcay

Yer:
    Kadıköy/İSTANBUL
    İsim:
    Ozan Gürçay
    Cumartesi dükkanda otururken bir da baktım kapıdan Özkan kardeşim girdi....Yanında da 2 kişi daha....Meğer 1 i Özgünmüş....İstanbula gelmişler...özkan da sağolsun bir uğrayalım demiş....özkanın sayesinde forumda yazılarını okuyup yazıştığımız Özgün kardeşimle tanışmış oldum....Çokta mutlu oldum.....Kapımız her daim tüm dostlara açıktır.....teşekkürler

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Cevap: Cumartesi süprizi!

Ozgun'u gormek nasip olmadi bir turlu. Gorecegiz insallah uygun bir zamanda. Tesekkurler Ozan.

3. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ

Bu sefer Özgün abiyi göremedim bende ama Eminönünde Özkan abiyle karşılaştık. Yine ordan girdik burdak çıktık derken bana ps'nin son halinin videosunu izletti. Dıy mıy kalmamış uçurmuş, şişirmiş ve patlatmış.

4. ozgun_cyprus

ozgun_cyprus

Yer:
    KIBRIS
    İsim:
    Özgün Olguner

Özkan abiye tekrardan teşekkürü borç bilirim. Sağ olsun her İstanbul'a gelişimde geliyor beni alıyor gezdiriyor. Vallahi her İstanbul'a gelişimde mahçup ediyor ama o kadar güzel ağırlıyor ki insanı, en erken ne zaman tekrar gelirim diye düşünmeden edemiyor insan. Sağ olsun bu gelişimde Ozan Abi ile tanışmaya da götürdü. Ozan Abi tekrardan selamlar. Ozan abinin akvaryumu formdan görmüştüm ama yerinde bire bir canlı görünce... Muhteşem bir güzellik. Ellerine sağlık abi. Senin akvaryum beni öyle etkiledi ki geçen akşam hanımı çektim karşıma, " Artık daha büyük bir akvaryum yapma zamanı geldi " dedim gayet ciddi bir şekilde. Sağ olsun çok anlayışlıdır, " Akvaryumlarınla birlikte balkonda yatarsın artık " dedi o da gayet ciddi bir şekilde :) Neyse ki gönlünü aldık ve razı ettik. Şimdilerde tasarım yapıyorum, tüm iş yoğunluğuna rağmen ağır ağır da olsa bitiririm gibi geliyor birkaç ayda. Ozan abi mesajını da görünce yazmadan geçemedim :)

5. ogurcay

ogurcay

Yer:
    Kadıköy/İSTANBUL
    İsim:
    Ozan Gürçay

Sağol kardeşim,bu hobi bana öğle arkadaşlar kazandırdı ki.....O yüzden çok seviniyorum.....Çünkü hayat paylaşınca güzel.....reklam mı oldu ne?:D

Sayfayı Paylaş